Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
  Ağlı Belediyesi 2016 Yılı Projelerinden İlkini Hayata Geçirmeye Çalısıyor
Ağlı Belediyesi 2016 Yılı Projelerinden İlkini Hayata Geçirmeye Çalısıyor

     Ağlı Belediyesi tarafından altında 8 Adet dükkan, üstünde 800m2 lik düğün salonu olacak inşaatın yapım ihalesi 11.04.2016 Pazartesi günü yapılacak.

     İhale şartnamesine, ihale bilgilerine istekliler Ekap üzerinden ulaşabilirler.

  

  Gurbetten Sılaya 2. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı
Gurbetten Sılaya 2. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı

     Gurbetten sılaya 2. Ağlı çalıştayı toplantısına Belediye Başkanımız, Ağlı Kaymakamımız, İl Genel Meclis Üyerimiz, İlçe Parti Başkanlarımız, Dernek Başkanlarımız, Resmi Daire Çalışanları ve Müdürlerimiz, Muhtarlarımız,  Öğretmenlerimizin ve Halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

  

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü

     18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününün 101. yıldönümü her yerde olduğu gibi ilçemizde de  coşkuyla kutlandı .Program saat 10.00' da saygı duruşu ve Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başlamış olup saat 10.30' da Kazım Erdem Çok Programlı Lisesinde devam etti .Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Adnan ŞEN, Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Yalçın Pehlivan ile daire amirleri, öğretmenler ve halkımız katıldılar.

     Nedime Kaya Ortaokulu öğrencileri tarafından şiirler okunarak, video gösterileri sunuldu. Kazım Erdem Çok Programlı Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Neslihan COŞKUN liderliğinde öğrencilerin sunmuş olduğu tiyatro gösterisi büyük bir coşku yarattı. Programın sonlarında resim, kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamımız Sayın Adnan ŞEN , İlçe Jandarma Komutanı Sayın Yalçın PEHLİVAN ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK tarafından ödülleri verilerek program sona erdi. Emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederiz.

  

  Başkanımıza Ziyaret
Başkanımıza Ziyaret

     Ağlı Dernekler Federasyon Yöneticileri Mehmet MAMUR, Murat SARAÇ, Saim ÇANKIR ve Satı Mehmet HELVACI 18 Mart 2016 da yapılacak Ağlı Çalıstayı ve 2 Nisan 2016 tarihin de yapılacak olan İstanbul' da ki  dernek gecesi hazırlıkları için, Belediye başkanımızı, Kamu kurulu ve kuruluşlarını, esnafı, Muhtarlarımızı, İl Genel Meclisi ve Siyasi parti yöneticilerini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

  

  Hasan Hüseyin ÇİMEN' e Madalya
Hasan Hüseyin ÇİMEN' e Madalya

     Ilgaz Dağında yapılan Redbull Hızlı Kızak (kayık) yarışmasında iller arası hız birincisi olan Hasan Hüseyin ÇİMEN' e Başkanımız Şahin ÇOLAK tarafından madalya verildi. Başkanımız, kendisini tebrik ederek başarılar diledi.

  

  Ali Osman DİKMEN' e Plaket
Ali Osman DİKMEN' e Plaket

     Ilgaz Dağında yapılan Redbull Hızlı Kızak (kayık) yarışmasında ilçemizi en centilmen yarışmacı olarak temsil eden Ali Osman DİKMEN (Nam-ı Diyer Fellah) e Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK tarafından  Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonun plaketini takdim etti. Başkanımız kendilerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

  

  2016 Redbull Hızlı Kızak (kayık) Yarışması Yapıldı
2016 Redbull Hızlı Kızak (kayık) Yarışması Yapıldı

     Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanlığı'nın 2016 yılı faaliyet programında yer alan, Ilgaz Kaymakamlığı ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu, Kastamonu Belediyesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Ağlı Belediyesi Küre Belediyesi ve Ilgaz  Doruk Otel'in desteğiyle gerçekleştirilen geleneksel kızak yarışı Ilgaz Doruk Kayak pistinde yapıldı. Etkinlikte Kastamonu, Çankırı, Bursa, Kars, Erzurum, Erzincan, Ankara ve Kütahya illerinden gelen 64 bireysel yarışmacı mücadele etti.

     Yarışma için gerekli sağlık ve güvenlik tedbirleri alındı. Havanın sisli olması görüş mesafelerini kısalttı. Büyük bir heyecana ve mücadeleye sahne olan etkinlikte yarışmacılar birbiriyle kıyasıya yarıştılar. Renkli görüntülere sahne olan yarışma birinci, ikinci ve üçüncü tur; çeyrek final, yarı final ve final şeklinde yapıldı. Yarışma sonunda ilk üç sırayı Küreli ve Ağlılı sporcular yer aldı. Küreden Aykut Aydınlı birinci, Ağlıdan Kadir Ataman ikinci ve yine Ağlıdan Harun Şahin ise üçüncü oldu.

     Etkinlik süresi zarfında Kastamonu Belediyesi tarafından sporcularımıza ve seyircilerimize sıcak çorba ve yemek ikramında bulundu.

     Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu As Başkanı Günal Genç, "Bu programlarımız 2016 yılı faaliyet programında yer alan geleneksel kızak yarışmalarımız. Bu kızaklarımız 500 yıldan beri atalarımızın sürdüregeldiği müsabakalardır. Federasyonun bünyesine alınarak ilk defa Çankırı Ilgaz Dağ’ında geleneksel kızak yarışmalarımızı bugün gerçekleştiriyoruz. Bu yarışma sekiz ayrı ilden 64 sporcu katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Bu konuda bize destek olan başta Çankırı Valisi Vahdettin ÖZCAN olmak üzere Ilgaz Kaymakamı Muhammed GÜRBÜZ, Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR, Ağlı Kaymakamı Adnan ŞEN, Ağlı Belediye Başkanı Şahin ÇOLAK, Küre Belediye Başkanı Kamil AYDINLI ve sponsorumuz Red Bull ile Doruk Otel görevlilerine çok teşekkür ediyorum" dedi. Yarışma sonunda  dereceye giren sporculara kızak hediye edildi ve plaketlerin verilmesi ardından program sona erdi.

     Ağlı'lı sporcularımızın göstermiş oldukları başarılardan dolayı ve halkımızın ve seyircilerimizin yoğun katılımından dolayıda kendilerine teşekkür ederiz.

video: https://www.youtube.com/watch?v=hSxq7W-IhIk

  

  Redbull ve Habertürk Basın Mensupları Ekiplerinin Röportajı Ulusal Gazetede Yayınlandı
Redbull ve Habertürk Basın Mensupları Ekiplerinin Röportajı Ulusal Gazetede Yayınlandı

     Redbull ve Habertürk basın mensupları ekibinin tarihi kayıklarının sahipleri ile yapmış oldukları röportaj, ulusal gazetede yayınlandı. Gönüller Dostu Yanımalaklı kayıkçı şampiyon Ali Osman DİKMEN ( Nam-ı diğer Fellah ) ve kayıkları yapan Niyazi Amcanın röportajlarına yer verdi. Röportajla ilgili video ya ulaşmak için aşağıdaki video linkine tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=RmJjSBK0JIk

 

  

  Başkanımıza Ziyaret
Başkanımıza Ziyaret

     Ilgazda yapılacak yarışma öncesi tarihi Yanımalaklı' nın sahibi namı diyar Fellah abimiz (Ali Osman DİKMEN) Başkanımızı ziyaret ederek yarışma yerine yol aldı. Başkanımızda kedisine yarışmada başarılar dileyerek derece beklediğini söyledi.

  

  Tarihi Kayıklarımızın Sahipleri İle Röportaj
Tarihi Kayıklarımızın Sahipleri İle Röportaj

     Redbull ve Haberturk basın mensupları ekipleri, tarihi kayıklarımızın (kızak) sahipleri ile röportaj yaptı.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri