Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
  Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın "Ramazan Ayı" Mesajı
Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın

     On bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan’a erişmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Ramazan-ı şerif' in ilçe halkımız ve tüm islam alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab' ı Hak 'tan niyaz ederim.

  

  Kilitli Parke Döşeme Çalışması
Kilitli Parke Döşeme Çalışması

     Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi ve Hastane Caddesi yoluna kilitli park döşeme çalışmalarına başlandı. Atatürk Caddesindeki rampa çıkışındaki keskin viraj mevcut kayaların kırıcı ile kırılıp, özellikle kış şartlarında araçların daha rahat geçecekleri şekilde genişletme çalışmalarına başlandı. Parke çalışmaları okullarımıza ve jandarma karakoluna ulaşacak şekilde devam ettirilecektir.

  

  Gurbetten Sılaya 3. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı
Gurbetten Sılaya 3. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı

     Gurbetten sılaya 3. Ağlı çalıştayı toplantısına Belediye Başkanımız Sn. Şahin Çolak, Ağlı Dernekler Federasyon Başkanı Sn. Ayhan ÜNAL, İl Genel Meclis Üyerimiz, İlçe Parti Başkanlarımız, Dernek Başkanlarımız, Resmi Daire Çalışanları ve Müdürlerimiz, Muhtarlarımız,  Öğretmenlerimizin ve Halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda ilçemizle ilgili sorun ve görüşler istişare  edilirken Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK ' da Ağlı Tarihi, Ağlı Kalesi ve Alınca Gazi  sunumunun yanında 3 yıl içerisinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  

  Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulu Sergi Açılısı
Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulu Sergi Açılısı

     Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulunun düzenlemiş olduğu sergi açılışına katıldı. Açılış sonrasında sergi alanını gezen Başkanımız öğrencilerle fotoğraf çektirerek öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Berat Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

Bizler için bu gece, mağfiret vesilesi olduğu kadar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının da en yoğun bir şekilde yaşandığı değerli bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm türk İslam âleminin, milletimizin ve hemşehrilerimizin Berat kandilini kutlar, bu mübarek gecenin hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ederim.

  

  İlim Hikmet Sofrası Nisan/2017
İlim Hikmet Sofrası Nisan/2017

     Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı nın İlim-Hikmet Sofrası adı altında düzenlediği programda 29.04.2017 Cumartesi Günü konuşmacı olarak Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK vardı. İkindi namazından sonra başlayan programa Cami Cemati, Üniversite hocalarımız, Kastamonu' dan ve Ağlı ilçemizden gelen vatandaşlarımız katıldı. Programda Başkanımız Ağlı ilçemizin tanıtımı, Ağlı Kalesi ve Alınca Gazi ile ilgili bir slayt gösterisi sunarak bilgiler verdi. Yaklaşık 60 Dk süren programın sonunda Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK, "İlim Hikmet Sofrası Programlarında bize de imkan sağlayan Hz Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfına şükranlarımı sunarım" diyerek Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Yöneticisi Eski Kastamonu Belediye Başkanı Sn. Süleyman YÜCEL beye plaket takdim etti. Ardından programa katılanlara Belediyemizce Düğün Böreği, Tatlı ve Ayram ikramın da bulunulurken diğer taraftan da ilahiler okundu.

  

  İlçemizdeki Türbelerin Yeniden Onarılması ve Bakımlarının Yapılması
İlçemizdeki Türbelerin Yeniden Onarılması ve Bakımlarının Yapılması

     Hz Pir Şeyh Şa'ban-ı Veli Kültür Vakfı ile Belediyemizin ortaklaşa çalısmaları sonucu ilçemizde bulunan türbelerin yeniden onarılması ve bakımların yapılmasıyla gelecek kuşaklara aktarılması için çalışmalara başlanıldı. İlk etapta Danacı Mahallesinde bulunan Gerçeğim Dede (Geriş) Türbesi onarılacak.

  

  Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ Başkanlığında 26.04.2017 Tarihinde İlçemizde Halk Toplantısı Gerçekleşti
Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ Başkanlığında 26.04.2017 Tarihinde İlçemizde Halk Toplantısı Gerçekleşti

     İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ Başkanlığında 26.04.2017 tarihinde İlçemizde Halk Toplantısı gerçekleştirildi.
     Vatandaşlarımız toplantıda; sorun, talep ve şikayetlerini direkt olarak Vali Vekili KARADENİZ’e ve diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.
     Ağlı Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ, Kaymakamımız Abdulkadir ÇELİK, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, İl Genel Sekreteri T. Zafer KARAHASAN, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay KARABULAK, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim KAPANCI ile ilgili kurum müdürleri ve daire amirleri katıldı.
     Vatandaşlar tarafından yol, onarım, şantiye için ekipman, asfaltlama çalışmaları, ikinci kat asfalt isteği, köy konağı talebi, Alınca Gazi Türbesinin çevre düzenlemesi ve bakımının yapılması, öğrenci gezileri düzenlenmesi, hayvancılığın geliştirilmesi, elektrik kesintileri, yurt sorunu, Ağlı Kalesinin turizme açılması gibi konulardaki sorularını Vali Vekilimiz KARADENİZ’e ve ilgili müdürlere iletildi.
     Vali Vekili Sayın Yaşar KARADENİZ, vatandaşlarımızın sorunlarını cevaplayarak, çözüm bulunması için ilgili Daire Müdürlerine talimat verdi.

  

  Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ' in İlçemize Ziyareti
Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ' in İlçemize Ziyareti

     Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ 26.04.2017 tarihinde bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti.

     Ağlı Kaymakamlık ziyareti

     Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ Kaymakamlık önünde Kaymakamımız Abdulkadir ÇELİK, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Yalcın PEHLİVAN, İlçe Emniyet Amir Vekili Baş Polis Memuru Murat ARSLAN, İl müdürleri ile kaymakamlık personeli tarafından karşılandı. Yöresel kıyafetli çocuklar tarafından çiçek takdim edildi. Vali Vekilimiz Karadeniz bir süre çocuklarla sohbet etti. Daha sonra Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakamımız Abdulkadir ÇELİK tarafından ilçenin ekonomik, sosyal ve tarihi yapısı hakkında brifing verildi.

     Ağlı Belediye Başkanlığı Ziyareti

     Kaymakamlık ziyaretinin ardından Belediyemize de ziyarette bulunan Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK ile belediye personelimiz tarafından karşılandı. Ardından başkanlık makamında Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK tarafından brifing verildi.

     Lise Ziyareti

     Vali Vekilimiz KARADENİZ, ilçemiz ziyareti kapsamında Kaymakamlık ve Belediyemizi ziyaretlerinin ardından Kazım Erdem Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Ağlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. Vali Vekilimiz Karadeniz, burada Okul Müdürleri Hasan DEMİRAL ve Onur EKMEKÇİOĞLU tarafından okulların durumları hakkında bilgiler aldı.
Vali Vekilimiz KARADENİZ, Ağlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12/A sınıfında öğrencilerle bir araya gelerek çok çalışmaları gerektiğini ifade etti. Öğrencilere kitap hediye eden Vali Vekilimiz KARADENİZ, “Sınavlara hazırlanırken yorulduğunuz zaman dinlenmek için bu kitapları okuyun” dedi.

     Kore Gazisi Fazlı Topal’a Ziyaret

    1950 yılında Kore Savaşına katılan Piyade Er Fazlı TOPAL’ı ziyaret eden Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ, burada bir süre sohbet etti. Vali Vekilimiz Sayın KARADENİZ ve beraberindeki heyeti evinde ağırlayan gazi Fazlı TOPAL, savaş yıllarındaki anılarını gelen heyetle paylaştı. Ziyarette aziz şehitlerimizin ve ebediyete intikal eden gazilerimizin ruhuna hitaben ilçe müftümüz tarafından dualar okundu.

     Yaşlı Çiftimize Ziyaret

     İlçemiz Merkez Mahallesi'nde ikamet eden İsmail ve Aişe Şabano çiftini evlerinde ziyaret eden Vali Vekilimiz Sayın Yaşar KARADENİZ bir süre yaşlı çiftimizle sohbet etti. Ziyaretler sırasında Vali Vekilimiz Yaşar KARADENİZ’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer KARAHASAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah SAVAŞ, İŞKUR İl Müdürü Dilek Şehnaz AŞICI, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Müftüsü Osman AYDIN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman YAMAN da eşlik etti.

  

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çelenk koyma töreninin ardından ilçemiz kapalı spor salonunda yapıldı. Programa Belediye Başkanımız Sn Şahin ÇOLAK, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir ÇELİK, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amir Vekili, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili, Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri, İlçemiz öğrencileri, öğretmenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
     İlçemiz öğrencilerinin yapmış oldukları çeşitli gösteriler sonrasında ödül töreninin ardından program sona erdi.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri