Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
  TBB'den Ağlı Belediyesine Hibe Kamyon
TBB'den Ağlı Belediyesine Hibe Kamyon

     Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan Ağlı Belediyesi’ne bir adet 2017 Model Ford Cargo Kamyon hibe edildi.

     TBB tarafından hibe edilen araç hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, Ağlı Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günlerden  itibaren halka daha iyi, daha hızlı, ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, dönem dönem bütün fırsatları göz önünde bulundurarak, araçlarımızı yenileme ve geliştirme çabasında olduk. Günümüzde de bu türdeki çalışmalarımız sürüyor. Bazen belediyemizin imkanları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz,Kimi zamanlarda da böyle Türkiye Belediyeler Birliği ve Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. değerli Halkımıza, hizmetin daha iyisi daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır.Bu aracımızda Türkiye Belediyeler Birliği’nden  talebimiz üzerine Hibe olarak gönderilmiştir. Göreve geldiğimizde 1 kamyonumuz vardı, şimdi ise 4 kamyon ile İnşallah bundan sonra hummalı bir çalışma ile  bozulan yollarımızın yapımında bu araçlarımızda bizlere hizmet edecektir. Bu vesile ile bizler de bu aracın bizlere ulaştırılmasında, hibe edilmesinde emeği olan başta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendiye, M.H.P Genel Başkan Yardımcısı Sn. Sadir DURMAZ' a Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Sayın Kadir TOPBAŞ'a ve TBB Genel Sekreteri Sn. Hayrettin GÜNGÖR' e, M.H.P İl Başkanımız Sn. Hacı İbrahim MAŞALACI' ya Teşekkür ediyorum. Bu aracında ilçemize, ve tüm halkımıza  hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum açıklamasında bulundu. 10.04.2017

 

  

  Belediye Başkanımızın İstanbul' daki Ziyaretleri
Belediye Başkanımızın  İstanbul' daki Ziyaretleri

     Ağlı Derneğimizin Genel Kurul Toplantısına katılan Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK hemşerilerimizle hasret giderdi.
 
     Genel Kurulu Ziyaret eden A.K.P. İstanbul Milletvekili Sn. Hüseyin BÜRGE, Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Fazlı KILIÇ, Üsküdar Belediye Meclis Başkan Vekili değerli hemşerimiz Sn. Esat KALAY ile ikili görüşmeler yaparak ilçemize davet etti.
 
     Belediye Başkanımız Ağlı Derneği Genel Kurulunda yaptığı konuşmada derneklerin önemini ve buralarda görev yapan arkadaşların zor meşakatli ve özveri isteyen bir görev üstlendiklerini belirtti. İstanbul gibi büyük bir şehirde varlığımızı, saygınlığımızı ve gücümüzü gösterebilmemizin tek yolunun örgütlenme ve dernekleşme olduğunu söyledi.
 
     Daha önce Ağlı Derneğinde görev alan emeği geçen herkese teşekkür etti.

     Yeni göreve gelen Yönetim Kurulu ve Dernek Başkan Sn. Hüseyin AYDİLEK' e başarılar diledi. Her zaman birlik ve beraberlik içinde Ağlı için çalışacaklarını belirtti.

     Başkanımız aynı gün akşam ilçemizin saygın eşrafından Orhan MANGALOĞLU' nun oğlu Tevfik MANGALOĞLU' nun düğünlerine katılarak evlilik cüzdanlarını gençlere takdim ederek mutluluklar diledi.

     10.04.2017 Pazartesi Sabahı Belediye Başkanımız  Sn. Şahin ÇOLAK Kağthane belediyesi Sosyal Tesislerinde Ağlı Dernekler Federasyonu Başkanı Sn. Ayhan ÜNAL, yeni seçilen Ağlı Dernek Başkanı Hüseyin AYDİLEK, diğer dernek yöneticilerimiz Sn. Mehmet MAMUR, Aziz ÇAKIR ve Saim ÇANKIR ile birlikte kahvaltıda ilçemiz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  

  Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları
Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları

     Kış mevsiminde yaşanan yoğun kar yağışları nedeni ile bozulan mahalle yollarımız Belediye ekiplerimizce yol bakım ve onarım çalışmalarına başlandı.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Regaip Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Recep, Şaban ve Ramazan aylarına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm hemşerilerimin, Regaip Kandili' ini kutluyor,  birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, tüm İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

  

  Efbi İnşaatın Gözde Projesi Olan Kalekent in Temel Atma Töreni Gerçekleşti
Efbi İnşaatın Gözde Projesi Olan Kalekent in Temel Atma Töreni Gerçekleşti

     Efbi İnşaatın gözde projesi olan Kalekent in temel atma töreni 29.03.2017 Çarşamba günü saat 11:00 da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Efbi İnşaatın sahibi Fırat Barut, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK ve Ağlı Dernekler Federasyon Başkanı Ayhan ÜNAL' ın konuşmalarının ardından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okunarak dua edildi. Daha sonra kurban kesilerek ilk temel atıldı ve inşaat başlatıldı. Törene katılan halkımıza Efbi İnşaat tarafından yemek ikramında bulunuldu. Daha projenin temeli atılmadan yarısından fazlası satılan dairelerin Fırat BARUT' a, Muharrem TOPÇU' ya ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz. 

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "18 Mart Çanakkale Zaferi" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Çanakkale Zaferimizin 102. yıl dönümünü ve şehitler günümüzü saygıyla anıyor, huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimize yüce rabbimizden rahmet diliyorum.

  

  İstanbul' da Hemşerilerimizle Beraber İstişare Toplantısı Yapıldı
İstanbul' da Hemşerilerimizle Beraber İstişare Toplantısı Yapıldı

     11 Şubat 2017 Tarihinde İstanbul' a gidilerek 12 Şubat 2017 Pazar günü Ağlı Dernekler Federasyonu, Ağlı Köy ve Mahalle derneklerinin katılımı ile Akçakese Derneğinin düzenlediği İstanbul ümraniye İMES Organize Sanayisinde Aydın Aslan'a ait Hatipoğlu Lokantasındaki toplantıya Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK beraberindeki heyetinde katıldığı Tanışma Kaynaşma ve İstişare toplantısı saat 11:30 da başladı. Yapılan konuşmaların ardından gurbetteki Ağlılı hemşerilerimiz Belediye Başkanımızdan  Ağlı'ya yapılan yatırımlar ve yapılacak işler hakkında bilgilendirme talebinde bulundular. Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK Başkanlığı döneminde yapılan hizmetleri ve yapılacak işleri anlattı. Daha sonra hemşerimiz Raşit ASLAN'ın hazırlayıp sunduğu Mavi Karadeniz televizyonundaki proğrama katılarak  hemşerilerimize Ağlı hakkında bilgiler verdi. Canlı yayın proğramında Tüm hemşerilerimiz yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler hakkında bilgilendirilmiş oldu.
      Daha sonra proğram bitiminde Komşu  ilçe Seydiler Derneklerinin düzenlemiş olduğu Üsküdar daki BANDUMA gecesine katılarak İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı, Sarıyer Belediye Başkanı, Kaymakamlar ve Kastamonu ilçe Belediye Başkanları da katıldı. Gecede söz alan Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK ülkemizin bugünkü durumlarından ve ilçemiz ile ilgili bilgiler vererek konuşmasını tamamladı.

  

  Geleneksel Ağlı Sinan kayık Yarışları Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti
Geleneksel Ağlı Sinan kayık Yarışları Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşti

     Geleneksel Ağlı Sinan Kayık yarışları 11.02.2017 tarihinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.
     Açılış konuşmasını Sayğı duruşu ve istiklal marşının ardından Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK, Ağlı Dernekler Federasyonu Başkanı Sayın Ayhan ÜNAL ve Ağlı Kaymakamımız Sayın Abdulkadir ÇELİK yaptı.
     Akabinde kayık yarışları start aldı. Büyük çekişmeye ve renkli görüntülere sahne olan yarışları, konuklarımız büyük bir heyecan ile izlediler. Yarışların son bulması ile yerel sanatıçımız Raşit ARSLAN' ın konserinin ardından ödül töreni yapıldı. Derece giren 1. Behzat KÖMÜRCÜ 2. Kadir ATAMAN 3. Feramiz KÖMÜRCÜ oldu. Ödüllerini Ağlı Kaymakamımız Sayın Abdulkadir ÇELİK, Ağlı Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK ve MHP Eski Kastamonu Milletvekilimiz Emin ÇINAR sporcuların ödüllerini verildi. Ali Osman DİKMEN 2017 Kayık Yarışları 1. Ağası seçildi.
     Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyon İl Temsilcisi Bünyamin Recep BEBEROĞLU, Organizasyonun Sponsoru Efbi İnşaatın sahibi Fırat BARUT' a, Fotoğrafcı Yazar Cebrail KELEŞ' e kayık hediye etti. Geleneksel Spor Dalları Federasyon Başkanı Günal GENÇ' e ve Ağlı Dernekler Fedarasyon Başkanı Ayhan ÜNAL' a ise plaket takdim etti.
     Kayık yarışlarının tamamlanmasının ardından diğer branşlardan kütük kesme ve halat çekme yarışmalarıda büyük mücadeleye sahne oldu. Kütük kesmede 1. Ozan ÖZKAN, Ramazan BAŞ ekibi oldu. Halat çekmede ise 1. Mehmet AŞÇI, Fatih KÖSE, Adem KÖSE Mehmet BERBER, Uğur KEBELİ ekibi oldu.
     Organizasyon boyunca Kastamonu Belediyesi tarafından sıcak çorba ve yemek Belediyemizce ise çekme helva, simit ve çay ikramında bulundu.
     Etkinliğin bitmesine yakın yapılan renkli görüntülere sahne olan kayık yarışına ise Ağlı Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, Ağlı Kaymakamımız Abdulkadir ÇELİK, MHP Kastamonu İl Başkanı İbrahim MAŞALACI, MHP Eski Kastamonu Milletvekilimiz Emin ÇINAR, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent ERGİN katıldı.

     Etkinlik boyunca tüm yarışlarda yarışan sporcularımıza, yemek ikramında bulunan Kastamonu Belediye Başkanı Sayın Tahsin BABAŞ' a ve sponsorumuz Efbi İnşaatın sahibi Fırat BARUT a, Ağlı Dernekler Federasyonu ile birlikte gelen misafirlerimize, Sinan Mahallesi Muhtarı ve Sinan halkına, Geleneğimizi yaşatmak adına katılan ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

    VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

  

   Geleneksel Ağlı Sinan kayık yarışları için yol yapım çalışmalarına başlandı.
 Geleneksel Ağlı Sinan kayık yarışları için yol yapım çalışmalarına başlandı.

     Geleneksel Ağlı Sinan kayık yarışları için yol yapım çalışmalarına başlandı.

Ağlı Belediye Başkanı Şahin ÇOLAK;

     Adrenalin, hız, macera, heyecan, dorukta

     600 yıldır devam eder dedede, oğulda, torunda

     Gerçek kayık yarışları Ağlı Sinan yolunda.

diyerek ata sporumuzu yaşamak ve yaşatmak üzere Geleneksel kayık yarışları için 11 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 8:00' de herkesi Ağlı' ya davet ediyor

  

  Geleneksel Ağlı Sinan Kayık Yarışları
Geleneksel Ağlı Sinan Kayık Yarışları

 Geleneksel Ağlı Sinan kayık yarışları 11 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 08:00 de. Geleneksel sporumuzu yaşamaya ve yaşatmaya davetlimizsiniz. Sizleri bekliyoruz. Şahin ÇOLAK  Ağlı Belediye Başkanı

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri