Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
  Halk toplantılarının 3.sü yapıldı
Halk toplantılarının 3.sü yapıldı

Belediye Başkanımızın her ayın ilk Salı günü gerçekleştirdiği halkı bilgilendirme sorunları dinleme ve istişare toplantılarının 3. sü yapıldı. Katılımın az olduğu toplantıda, Belediye Başkanımız bir ay içinde yaptıklarını anlattı. Yakın zamanda gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerden bahsetti. Kale Şenliği ile ilgili bilgiler verdi. Daha sonra katılanlara sırayla söz vererek onların sorunlarını dinledi, temennilerini not aldı. Yapılan ikram sonrasında toplantı sona erdi.

  

  En Yaşlı Ziyaretçi
En Yaşlı Ziyaretçi

İlçemiz Ketenciler Mahallesi eski Muhtarı Şemsettin SEVER ve Belediye Meclis üyesi Vedat SEVER’in Babaları 93 yaşındaki Necmettin Dede Salı günleri ilçe pazarına geldiğinde başkanımızı ziyaret ederek kendisine hayır duaları ediyor. Belediye başkanımızda Necmettin dedeye ilgi gösteriyor. Gidişinde kendisini uğurlayan Başkanımıza dualar ederek belediyemizden ayrılıyor.

  

  Ağlı Kalesinde Manzaralı Kır kahvesi
Ağlı Kalesinde Manzaralı Kır kahvesi

Belediyemiz hızla 9. Kale şenliklerine hazırlanıyor. Başkanımız ve ekibi farklı bir şenlik gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma yapıyorlar. Stantların kurulduğu Ağlı Kalesinin ilçeye bakan kısmında, ahşaptan büyükçe bir kır kahvesi yapılıyor. Kahvenin çatısı da yıllar öncesinde panayırda olduğu gibi yeşilliklerle örtülecek. Burada oturan misafirlerimiz çaylarını yudumlarken, Ağlı İlçemizin muazzam manzarasını seyredecekler.

  

  Kale Şenliği Hazırlık Çalışmaları Başladı
Kale Şenliği Hazırlık Çalışmaları Başladı

9. Ağlı Kale Şenliği hazırlık çalışmaları başladı. Şenlik afişlerİ ilçemize ve çevre ilçelere asıldı, davetiyeler dağıtılıyor. 10 Temmuz Cuma günü Kalede mevlid okunmasıyla başlayacak program 11ve 12 Temmuz tarihlerinde devam edecek. Ankaralı Turgut ve çeşitli sanatçıların sahne alacağı programda iki gün boyunca çeşitli etkinlikler yapılacak.

  

  Teşekkürler A.T.M Derneği, Yöneticileri, Mensupları, Köylüleri...
Teşekkürler A.T.M Derneği, Yöneticileri, Mensupları, Köylüleri...

Adalar Tunuslar Müsellimler Köyleri Dernek Başkanı ve Arkadaşları Ayhan ÜNAL, Nihat YILMAZ, Satı Mehmet ARSLAN, Satı Mehmet HELVACI, Murat ÖZTÜRK başta olmak üzere derneğin bütün yöneticilerini tebrik ediyorum. Büyük uğraş vererek köylerinde büyük bir etkinlik yaptılar, bir otobüs dolusu yerli, yabancı, bay, bayan insanı önce ilçemize ve köylerine getirdiler. Son derece güzel bir organizasyonla gelenleri mutlu ettiler. Her şey çok güzel oldu. Tebrikler dernekçi dostlarım, tebrikler üç köyün muhtarları tebrikler üç köyün halkı tebrikler hizmet için yarışan üç köyün gençleri, hanımları… İlk defa yapılan bu etkinlik ancak bu kadar güzel olabilirdi. Siz başardınız! İlçenin Belediye Başkanı olarak, şahsım ve halkım adına sizleri tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli dostlarım, çok istediğim halde İl kongremizin olması nedeniyle, programın başından itibaren aranıza sonlarında katıldım, inşallah önümüzdeki yıllarda birlikte olmak dileğiyle, herkese selam ve sevgiler sunuyorum. Muharrem Dinç Ağlı Belediye Başkanı

  

  Tunus Ağlı Arasında Dostluk Köprüsü
Tunus Ağlı Arasında Dostluk Köprüsü

Osmanlı döneminde Ruslara karşı Osmanlı Devletinin yanında yer almak için Tunus’tan gelen Osmanlı saflarında Tunus Ordusunun Komutanı olarak savaşan, Ağlı İlçemizde Ülkesinin adını verdiği Tunuslar Köyüne yerleşen Mehmet Muhammet Tunusi’yi anma Tunus Türkiye Dostluk günü Büyük bir coşkuyla tamamlandı. Adalar, Tunuslar, Müsellimler (A.T.M) Köyleri Derneğinin “Kardeşlik Sınır Tanımaz” Sloganıyla gerçekleştirdiği organizasyonda, Tunuslar Köyü girişinde Merhum Mehmet Muhammet Tunusi’nin ruhuna hitaben okunan Kuran-ı kerim’le başlayan programda, İlçe Kaymakamı Akif PEKTAŞ, Dernek Başkanı Ayhan ÜNAL, Kastamonu dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hidayet YÜNSEL, Tunus Büyük Elçi vekili Jamila El Ouaer birer konuşma yaptılar. A.T.M köylüleri misafirlerine çeşitli yöresel ikramlarda bulundular. Radyo ve TV program yapımcı ve sunucusu Ufuk’un sunuculuğunu yaptığı programda Kastamonu Milli eğitim müdürlüğü Mehteran ekibi, folklor ekibi gösterisi zevkle izlendi Kastamonulu sanatçılar Gülcan KARA ve Bilal ERTUĞRUL katılımcılara müzik ziyafeti verdiler. Oldukça neşeli devam eden program yağmurla birlikte dolu yağmasıyla noktalandı.

  

  Kas-Der-Fed Genel Başkanın dan Ziyaret
Kas-Der-Fed Genel Başkanın dan Ziyaret

Merkezi İstanbul da bulunan Kas-Der-Fed Kastamonu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hidayet YYÜNSEL, beraberinde Cide li işadamı İsmail ERŞAHİN ve Mardin’ li İşadamı olan arkadaşıyla birlikte Başkanımızı ziyaret ettiler. Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette, Genel Başkan Belediye Başkanımıza başarı dileğinde bulundu. İstanbul da Kastamonu cemiyetçiliğinde önemli bir yer tutan Belediye Başkanı DİNÇ’in başarılı olacağına inandığını belirterek kendilerinin, her zaman destek vermeye devam

  

  Sultangazi Belediye Başkanından Yakın İlgi
Sultangazi Belediye Başkanından Yakın İlgi

Belediye Başkanımız Muharrem Dinç, İstanbul ziyaretinde Gaziosmanpaşa ilçesinden ayrılarak, yeni İlçe olan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit ALTUNAY’ ı ziyaret etti. Sultangazi ilçesinde müteahhitlik yapan Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) yönetim kurul üyesi Doğanyurt lu genç iş adamı Bahattin Üründü’nün organize ettiği ziyarette oldukça samimi ve sıcak bir hava hakim oldu. Başkanımıza yakın ilgi gösteren Sultangazi Belediye Başkanı yeni oluşum içinde olduklarını belirterek, şimdi olmasa da önümüzdeki yıllarda Ağlı Belediyesine destek vereceğini belirtti. Başkanımızın isteği üzerine beş adet kurban çadırı vereceğini söyledi. Belediye Başkanımız Sultangazi Belediye Başkanına yakın ilgisinden dolayı, Doğanyurt lu hemşehrimize de ziyareti organize ettiği ve kendisini Başkanla Buluşturduğu için teşekkür etti.

  

  Çocuklar Parkın Açılışını Beklemediler
Çocuklar Parkın Açılışını Beklemediler

İlçemiz merkezinde Çocuk Oyun parkının açılışına doğal olarak en çok sevinen çocuklar ve onların aileleri oldu. Belediye personelimiz park yapım çalışmalarını sürdürürken, ilçemiz çocukları yerlerine yerleştiren oyun guruplarını kullanmaya başladılar. Çok sevinçli oldukları gözlenen çocuklar, parkı gün boyu boş bırakmıyorlar.

  

  İlçemizde Çocuk Oyun Parkı Yapılıyor
İlçemizde Çocuk Oyun Parkı Yapılıyor

İlçemiz merkezine çocuk parkı yapımı çalışmaları hızla devam ediyor. Kale yolu üzerinde, yeni caminin hemen karşısında belediyemize ait arsaya, ilçemizde Coştura lakabıyla anılan Tahir YÜRÜK’e ait arsa da alınarak ilave edildi. Zemin çalışması yapılan bu alana, Belediye Başkanımız tarafından Bayrampaşa Belediyesinden alınan çocuk oyun gurupları yerleştirildi. Belediye personelimiz tarafında büyük bir gayretle çevre düzenlemesi yapılan çocuk parkımızın, Kale şenlikleri öncesinde açılması hedefleniyor.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri