Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
  Kas-Der-Fed Genel Başkanın dan Ziyaret
Kas-Der-Fed Genel Başkanın dan Ziyaret

Merkezi İstanbul da bulunan Kas-Der-Fed Kastamonu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hidayet YYÜNSEL, beraberinde Cide li işadamı İsmail ERŞAHİN ve Mardin’ li İşadamı olan arkadaşıyla birlikte Başkanımızı ziyaret ettiler. Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette, Genel Başkan Belediye Başkanımıza başarı dileğinde bulundu. İstanbul da Kastamonu cemiyetçiliğinde önemli bir yer tutan Belediye Başkanı DİNÇ’in başarılı olacağına inandığını belirterek kendilerinin, her zaman destek vermeye devam

  

  Sultangazi Belediye Başkanından Yakın İlgi
Sultangazi Belediye Başkanından Yakın İlgi

Belediye Başkanımız Muharrem Dinç, İstanbul ziyaretinde Gaziosmanpaşa ilçesinden ayrılarak, yeni İlçe olan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit ALTUNAY’ ı ziyaret etti. Sultangazi ilçesinde müteahhitlik yapan Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) yönetim kurul üyesi Doğanyurt lu genç iş adamı Bahattin Üründü’nün organize ettiği ziyarette oldukça samimi ve sıcak bir hava hakim oldu. Başkanımıza yakın ilgi gösteren Sultangazi Belediye Başkanı yeni oluşum içinde olduklarını belirterek, şimdi olmasa da önümüzdeki yıllarda Ağlı Belediyesine destek vereceğini belirtti. Başkanımızın isteği üzerine beş adet kurban çadırı vereceğini söyledi. Belediye Başkanımız Sultangazi Belediye Başkanına yakın ilgisinden dolayı, Doğanyurt lu hemşehrimize de ziyareti organize ettiği ve kendisini Başkanla Buluşturduğu için teşekkür etti.

  

  Çocuklar Parkın Açılışını Beklemediler
Çocuklar Parkın Açılışını Beklemediler

İlçemiz merkezinde Çocuk Oyun parkının açılışına doğal olarak en çok sevinen çocuklar ve onların aileleri oldu. Belediye personelimiz park yapım çalışmalarını sürdürürken, ilçemiz çocukları yerlerine yerleştiren oyun guruplarını kullanmaya başladılar. Çok sevinçli oldukları gözlenen çocuklar, parkı gün boyu boş bırakmıyorlar.

  

  İlçemizde Çocuk Oyun Parkı Yapılıyor
İlçemizde Çocuk Oyun Parkı Yapılıyor

İlçemiz merkezine çocuk parkı yapımı çalışmaları hızla devam ediyor. Kale yolu üzerinde, yeni caminin hemen karşısında belediyemize ait arsaya, ilçemizde Coştura lakabıyla anılan Tahir YÜRÜK’e ait arsa da alınarak ilave edildi. Zemin çalışması yapılan bu alana, Belediye Başkanımız tarafından Bayrampaşa Belediyesinden alınan çocuk oyun gurupları yerleştirildi. Belediye personelimiz tarafında büyük bir gayretle çevre düzenlemesi yapılan çocuk parkımızın, Kale şenlikleri öncesinde açılması hedefleniyor.

  

  Aşıklar Köprüsünde Hatıra Fotoğrafı
Aşıklar Köprüsünde Hatıra Fotoğrafı

Azdavay İlçesine gezmek için giden herkesin uğradığı ve mutlaka üzerinde gezi yaptığı asma köprü görünümündeki meşhur Aşıklar köprüsünü gezen Belediye Başkanları, burada birde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkanlar köprünün altından akan derede yüzen ördek ve kazlara yem atarak onların yeme doğru yaptıkları hamleyi büyük bir zevkle izlediler.

  

  Başkanlar Çatak Kanyonuna Hayran Kaldılar
Başkanlar Çatak Kanyonuna Hayran Kaldılar

Toplantı öncesinde Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri CİVELEK öncülüğünde Azdavay Belediyesine ait bir minibüsle ilk defa çatak kanyonuna giden Belediye Başkanımız, Devrekâni, Abana, Bozkurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Şenpazar, Tosya, Ortalıca belediye başkanları bir buçuk kilometre yürüdükten sonra olaştıkları kanyonda gördükleri manzara karşısında hayretlerini gizleyemediler. Yaklaşık bin metre yükseklikteki dünyanın sayılı kanyonlarından olan çatak kanyonunu, ilk defa gören başkanlar kendileri için bu geziyi düzenleyen Azdavay Belediye Başkanı CİVELEK’e teşekkür ettiler.

  

  Belediye Başkanları Azdavay’da Toplandı
Belediye Başkanları Azdavay’da Toplandı

Ak Partili Belediye Başkanları ilkini Bozkurt’ta ikincisini Cide’de yaptıkları aylık toplantılarının üçüncüsünü Azdavay’da gerçekleştirdiler. Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri CİVELEK’in ev sahipliği yaptığı toplantıda önce dünyanın en büyük kalyonlarından olan Azdavay Çatak kalyonu gezildi. Şehir merkezini de gezen başkanlar aşıklar köprüsünde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Azdavay Belediye Başkanı Civelek, konuk başkanlara geçen beş yıl içinde gerçekleştirdiği hizmetleri yerinde göstererek anlattı. Başkanın beş yılda yaptığı hizmetleri yerinde gören başkanlar Osman Nuri Başkanı hizmetlerinden dolayı tebrik ettiler. Gezi sonrasında Azdavay Orman işletmesi lokalinde yemek yiyen başkanlar yemek sonrasında gerçekleşen toplantıda sorunlarını, sıkıntılarını ortaya koydular. Genelde ortak olan sorunlara çözümler üretmeye çalışıldı, ileriki günlerde uygulanmak üzere bir takım kararlar aldılar. Dördüncü toplantıyı Şenpazar Belediye Başkanı Suat SAYGIN’ın ev sahipliğinde Şenpazar’da gerçekleştirme kararı alarak toplantıyı sonlandırdılar.

  

  Başkanımıza Kas-Der den Tam Destek Var
Başkanımıza Kas-Der den Tam Destek Var

Uzun yıllardır Kas-Der Genel merkezinde çeşitli görevlerde bulunan Dernek Müdürü Hüseyin AYDIN, Belediye Başkanımızın çabalarını duyduğunu bundan çok mutlu olduğunu belirterek “Bizler Kas-Der camiası olarak Muharrem Başkanımızın Başarılı Olması için elimizden geleni hatta daha fazlasını yapmaya mecburuz, çünkü Muharrem Başkan bizim içimizden çıktı O nun başarısı hepimizin başarısı olacak dedi. Gerçi bizler Muharrem başkanın başarılı olacağından şüphe duymuyoruz ama Ağlı ilçemizin gelişmesi için hiç şüphesiz herkesin desteğine ihtiyaç var. Her ilçede şubemiz var, şube başkanlarımız o ilçenin belediye başkanlarıyla görüşüyorlar, İnanıyoruz ki Muharrem Başkanı da belediye başkanlarıyla buluşturma konusunda yardımcı olacaklardır. Bazı ilçelerde bu konuda güzel örnekler görüyoruz görmeye de devam edeceğiz” dedi.

  

  Başkanımız Kas-Der Genel Merkezini Ziyaret Etti
Başkanımız Kas-Der Genel Merkezini Ziyaret Etti

Kısa bir süre önce İstanbul’a giden Belediye Başkanımız, Kastamonu’nun en büyük Derneği İstanbul’un bütün ilçelerinde şubesi bulunan Kastamonulular Dayanışma Derneği kısaca Kas-Der Genel merkezini ziyaret ederek yeni seçilen Genel Başkan Devrekânili iş adamı Derya OVALIOĞLU ve ekibini tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu. Genel Başkan OVALIOĞLU’ nun makamında gerçekleşen ziyarette, Kas-Der yönetimine giren Ağlı Dernek Başkanı Kemal ETİŞGEN ve yönetim kurul üyesi Mustafa ÇELİK’ te hazır bulundu. Belediye Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür eden Genel Başkan “ her zaman desteğimiz seninle olacak Ağlı ilçemize güzel hizmetler yapacağınıza inanıyor üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyorum” dedi

  

  Bakanımız Murat BAŞESGİOĞLU İlçemizi Ziyaret Etti
Bakanımız Murat BAŞESGİOĞLU İlçemizi Ziyaret Etti

Devlet eski Bakanı Murat BAŞESGİOĞLU ilçemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımıza hayırlı olsun dileğinde bulundu. 12 Haziran Cuma günü Ak Parti İl Başkanı, il genel meclis Başkanı ve İl teşkilatı mensuplarıyla ilçemize gelen Bakanı, Belediye Başkanımız, Ak Parti İlçe Başkanı, ekibi, belediye ve il genel meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe halkımız oldukça kalabalık araç konvoyuyla ilçe sınırında karşıladılar. İlçemizde önce belediyeyi ziyaret eden Bakan BAŞESGİOĞLU Belediye Başkanımızın makamına geçerek bir süre sohbet etti. Görevinin hayırlı olmasını diledi. Belediye Başkanımız Bakana ilçemiz hakkında bilgiler verdi. Öncelikli konular da kendisinin yardımını istedi, Bakan BAŞESGİOĞLU da yardımcı olacağı sözünü verdi. Bakan Murat BAŞESGİOĞLU, Belediyemiz konferans salonuna geçerek burada bekleyen ilçe halkına hitaben bir konuşma yaptı. Bakan halktan Belediye Başkanımıza yardımcı olmalarını, sahip çıkmalarını istedi. Başkanın güzel hizmetler yapacağına inandığını belirtti. Bakan BAŞESGİOĞLU ve beraberindekiler ilçemizde yeni ibadete açılan merkez camimizde Cuma namazını kıldıktan sonra ilçemizden ayrıldılar.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri