Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
  Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın "Ramazan Bayramı" Mesajı
Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK'ın

     Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
     Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileği ile başta değerli hemşerilerimin, milletimizin ve tüm Türk-İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, saygılarımı sunarım.

  

  Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın "Kadir Gecesi" Mesajı
Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın

     Mübarek Ramazan Ayının son günlerine yaklaşırken bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.Bu vesile ile bu güzel gecemizi en güzel şekilde değerlendirmeyi Yüce Allah'tan diliyorum. Kur'an-ı Kerim'in indirildiği ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesimizin tüm vatandaşlarımıza ve Türk - İslam Alemine hayırlar getirmesi temennisi ile selam ve saygılarımı sunarım.

  

  Park, Bahçe ve Peyzaj Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Park, Bahçe ve Peyzaj Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

     İŞKUR ile Belediyemiz işbirliğiyle yürütülen toplum yararına çalışma programı kapsamında belediyemizin almış olduğu personelle park, bahçe ve peyzaj düzenleme çalışmaları devam ediyor.

  

  Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın "Ramazan Ayı" Mesajı
Belediye Başkanımız Sayın Şahin ÇOLAK' ın

     On bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan’a erişmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Ramazan-ı şerif' in ilçe halkımız ve tüm islam alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab' ı Hak 'tan niyaz ederim.

  

  Kilitli Parke Döşeme Çalışması
Kilitli Parke Döşeme Çalışması

     Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi ve Hastane Caddesi yoluna kilitli park döşeme çalışmalarına başlandı. Atatürk Caddesindeki rampa çıkışındaki keskin viraj mevcut kayaların kırıcı ile kırılıp, özellikle kış şartlarında araçların daha rahat geçecekleri şekilde genişletme çalışmalarına başlandı. Parke çalışmaları okullarımıza ve jandarma karakoluna ulaşacak şekilde devam ettirilecektir.

  

  Gurbetten Sılaya 3. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı
Gurbetten Sılaya 3. Ağlı Çalıştayı Toplantısı Yapıldı

     Gurbetten sılaya 3. Ağlı çalıştayı toplantısına Belediye Başkanımız Sn. Şahin Çolak, Ağlı Dernekler Federasyon Başkanı Sn. Ayhan ÜNAL, İl Genel Meclis Üyerimiz, İlçe Parti Başkanlarımız, Dernek Başkanlarımız, Resmi Daire Çalışanları ve Müdürlerimiz, Muhtarlarımız,  Öğretmenlerimizin ve Halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda ilçemizle ilgili sorun ve görüşler istişare  edilirken Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK ' da Ağlı Tarihi, Ağlı Kalesi ve Alınca Gazi  sunumunun yanında 3 yıl içerisinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

  

  Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulu Sergi Açılısı
Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulu Sergi Açılısı

     Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK Nedime Kaya Anaokulu ve Ortaokulunun düzenlemiş olduğu sergi açılışına katıldı. Açılış sonrasında sergi alanını gezen Başkanımız öğrencilerle fotoğraf çektirerek öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Berat Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

Bizler için bu gece, mağfiret vesilesi olduğu kadar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının da en yoğun bir şekilde yaşandığı değerli bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm türk İslam âleminin, milletimizin ve hemşehrilerimizin Berat kandilini kutlar, bu mübarek gecenin hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ederim.

  

  İlim Hikmet Sofrası Nisan/2017
İlim Hikmet Sofrası Nisan/2017

     Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı nın İlim-Hikmet Sofrası adı altında düzenlediği programda 29.04.2017 Cumartesi Günü konuşmacı olarak Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK vardı. İkindi namazından sonra başlayan programa Cami Cemati, Üniversite hocalarımız, Kastamonu' dan ve Ağlı ilçemizden gelen vatandaşlarımız katıldı. Programda Başkanımız Ağlı ilçemizin tanıtımı, Ağlı Kalesi ve Alınca Gazi ile ilgili bir slayt gösterisi sunarak bilgiler verdi. Yaklaşık 60 Dk süren programın sonunda Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK, "İlim Hikmet Sofrası Programlarında bize de imkan sağlayan Hz Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfına şükranlarımı sunarım" diyerek Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Yöneticisi Eski Kastamonu Belediye Başkanı Sn. Süleyman YÜCEL beye plaket takdim etti. Ardından programa katılanlara Belediyemizce Düğün Böreği, Tatlı ve Ayram ikramın da bulunulurken diğer taraftan da ilahiler okundu.

  

  İlçemizdeki Türbelerin Yeniden Onarılması ve Bakımlarının Yapılması
İlçemizdeki Türbelerin Yeniden Onarılması ve Bakımlarının Yapılması

     Hz Pir Şeyh Şa'ban-ı Veli Kültür Vakfı ile Belediyemizin ortaklaşa çalısmaları sonucu ilçemizde bulunan türbelerin yeniden onarılması ve bakımların yapılmasıyla gelecek kuşaklara aktarılması için çalışmalara başlanıldı. İlk etapta Danacı Mahallesinde bulunan Gerçeğim Dede (Geriş) Türbesi onarılacak.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri