Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çelenk koyma töreninin ardından ilçemiz kapalı spor salonunda yapıldı. Programa Belediye Başkanımız Sn Şahin ÇOLAK, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir ÇELİK, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amir Vekili, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili, Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri, İlçemiz öğrencileri, öğretmenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
     İlçemiz öğrencilerinin yapmış oldukları çeşitli gösteriler sonrasında ödül töreninin ardından program sona erdi.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Miraç Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandilimizin, birlik ve beraberlik hislerimizi kuvvetlendirmesini diliyor, başta tüm halkımızın ve Türk-İslam âleminin Miraç Kandilini kutluyorum.
 

  

  Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Program Düzenlendi
Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Program Düzenlendi

     Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle Ağlı Kız İmam Hatip Lisesi'nin düzenlemiş olduğu program, Kazım Erdem Ç.P.A.L Çok Amaçlı Salonunda yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan program, Semazen gösterisi ve şiir okunmasıyla devam etti. Programda Diyanet İşleri Başkanlığı'nın hazırlamış olduğu sinevizyon gösterisi izletildi. İlçe Müftümüz Hasan TELLİ tarafından Peygamber Efendimizin hayatını anlatan konuşma bir yaptı. Daha sonra Sırasıyla Oratoryo gösterisi, Hadislerle ilgili slayt gösterisi ve ilahi grubunun ilahi dinletisi yapıldı. Ödül töreninin ardından program sona erdi.

  

  TBB'den Ağlı Belediyesine Hibe Kamyon
TBB'den Ağlı Belediyesine Hibe Kamyon

     Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan Ağlı Belediyesi’ne bir adet 2017 Model Ford Cargo Kamyon hibe edildi.

     TBB tarafından hibe edilen araç hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, Ağlı Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günlerden  itibaren halka daha iyi, daha hızlı, ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, dönem dönem bütün fırsatları göz önünde bulundurarak, araçlarımızı yenileme ve geliştirme çabasında olduk. Günümüzde de bu türdeki çalışmalarımız sürüyor. Bazen belediyemizin imkanları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz,Kimi zamanlarda da böyle Türkiye Belediyeler Birliği ve Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. değerli Halkımıza, hizmetin daha iyisi daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır.Bu aracımızda Türkiye Belediyeler Birliği’nden  talebimiz üzerine Hibe olarak gönderilmiştir. Göreve geldiğimizde 1 kamyonumuz vardı, şimdi ise 4 kamyon ile İnşallah bundan sonra hummalı bir çalışma ile  bozulan yollarımızın yapımında bu araçlarımızda bizlere hizmet edecektir. Bu vesile ile bizler de bu aracın bizlere ulaştırılmasında, hibe edilmesinde emeği olan başta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendiye, M.H.P Genel Başkan Yardımcısı Sn. Sadir DURMAZ' a Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Sayın Kadir TOPBAŞ'a ve TBB Genel Sekreteri Sn. Hayrettin GÜNGÖR' e, M.H.P İl Başkanımız Sn. Hacı İbrahim MAŞALACI' ya Teşekkür ediyorum. Bu aracında ilçemize, ve tüm halkımıza  hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum açıklamasında bulundu. 10.04.2017

 

  

  Belediye Başkanımızın İstanbul' daki Ziyaretleri
Belediye Başkanımızın  İstanbul' daki Ziyaretleri

     Ağlı Derneğimizin Genel Kurul Toplantısına katılan Belediye Başkanımız Sn. Şahin ÇOLAK hemşerilerimizle hasret giderdi.
 
     Genel Kurulu Ziyaret eden A.K.P. İstanbul Milletvekili Sn. Hüseyin BÜRGE, Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Fazlı KILIÇ, Üsküdar Belediye Meclis Başkan Vekili değerli hemşerimiz Sn. Esat KALAY ile ikili görüşmeler yaparak ilçemize davet etti.
 
     Belediye Başkanımız Ağlı Derneği Genel Kurulunda yaptığı konuşmada derneklerin önemini ve buralarda görev yapan arkadaşların zor meşakatli ve özveri isteyen bir görev üstlendiklerini belirtti. İstanbul gibi büyük bir şehirde varlığımızı, saygınlığımızı ve gücümüzü gösterebilmemizin tek yolunun örgütlenme ve dernekleşme olduğunu söyledi.
 
     Daha önce Ağlı Derneğinde görev alan emeği geçen herkese teşekkür etti.

     Yeni göreve gelen Yönetim Kurulu ve Dernek Başkan Sn. Hüseyin AYDİLEK' e başarılar diledi. Her zaman birlik ve beraberlik içinde Ağlı için çalışacaklarını belirtti.

     Başkanımız aynı gün akşam ilçemizin saygın eşrafından Orhan MANGALOĞLU' nun oğlu Tevfik MANGALOĞLU' nun düğünlerine katılarak evlilik cüzdanlarını gençlere takdim ederek mutluluklar diledi.

     10.04.2017 Pazartesi Sabahı Belediye Başkanımız  Sn. Şahin ÇOLAK Kağthane belediyesi Sosyal Tesislerinde Ağlı Dernekler Federasyonu Başkanı Sn. Ayhan ÜNAL, yeni seçilen Ağlı Dernek Başkanı Hüseyin AYDİLEK, diğer dernek yöneticilerimiz Sn. Mehmet MAMUR, Aziz ÇAKIR ve Saim ÇANKIR ile birlikte kahvaltıda ilçemiz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  

  Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları
Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları

     Kış mevsiminde yaşanan yoğun kar yağışları nedeni ile bozulan mahalle yollarımız Belediye ekiplerimizce yol bakım ve onarım çalışmalarına başlandı.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Regaip Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Recep, Şaban ve Ramazan aylarına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm hemşerilerimin, Regaip Kandili' ini kutluyor,  birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, tüm İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

  

  Efbi İnşaatın Gözde Projesi Olan Kalekent in Temel Atma Töreni Gerçekleşti
Efbi İnşaatın Gözde Projesi Olan Kalekent in Temel Atma Töreni Gerçekleşti

     Efbi İnşaatın gözde projesi olan Kalekent in temel atma töreni 29.03.2017 Çarşamba günü saat 11:00 da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Efbi İnşaatın sahibi Fırat Barut, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK ve Ağlı Dernekler Federasyon Başkanı Ayhan ÜNAL' ın konuşmalarının ardından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okunarak dua edildi. Daha sonra kurban kesilerek ilk temel atıldı ve inşaat başlatıldı. Törene katılan halkımıza Efbi İnşaat tarafından yemek ikramında bulunuldu. Daha projenin temeli atılmadan yarısından fazlası satılan dairelerin Fırat BARUT' a, Muharrem TOPÇU' ya ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz. 

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "18 Mart Çanakkale Zaferi" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Çanakkale Zaferimizin 102. yıl dönümünü ve şehitler günümüzü saygıyla anıyor, huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimize yüce rabbimizden rahmet diliyorum.

  

  İstanbul' da Hemşerilerimizle Beraber İstişare Toplantısı Yapıldı
İstanbul' da Hemşerilerimizle Beraber İstişare Toplantısı Yapıldı

     11 Şubat 2017 Tarihinde İstanbul' a gidilerek 12 Şubat 2017 Pazar günü Ağlı Dernekler Federasyonu, Ağlı Köy ve Mahalle derneklerinin katılımı ile Akçakese Derneğinin düzenlediği İstanbul ümraniye İMES Organize Sanayisinde Aydın Aslan'a ait Hatipoğlu Lokantasındaki toplantıya Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK beraberindeki heyetinde katıldığı Tanışma Kaynaşma ve İstişare toplantısı saat 11:30 da başladı. Yapılan konuşmaların ardından gurbetteki Ağlılı hemşerilerimiz Belediye Başkanımızdan  Ağlı'ya yapılan yatırımlar ve yapılacak işler hakkında bilgilendirme talebinde bulundular. Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK Başkanlığı döneminde yapılan hizmetleri ve yapılacak işleri anlattı. Daha sonra hemşerimiz Raşit ASLAN'ın hazırlayıp sunduğu Mavi Karadeniz televizyonundaki proğrama katılarak  hemşerilerimize Ağlı hakkında bilgiler verdi. Canlı yayın proğramında Tüm hemşerilerimiz yapılan çalışmalar ve yapılması gerekenler hakkında bilgilendirilmiş oldu.
      Daha sonra proğram bitiminde Komşu  ilçe Seydiler Derneklerinin düzenlemiş olduğu Üsküdar daki BANDUMA gecesine katılarak İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı, Sarıyer Belediye Başkanı, Kaymakamlar ve Kastamonu ilçe Belediye Başkanları da katıldı. Gecede söz alan Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK ülkemizin bugünkü durumlarından ve ilçemiz ile ilgili bilgiler vererek konuşmasını tamamladı.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri