Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
  Kilitli Parke Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor
Kilitli Parke Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

    Toki konutlarına giden kale caddesinin kilitli parke döşeme çalışmaları bittikten sonra Cumhuriyet Caddesi ve ara sokaklarına başlanarak tüm hızıyla kilitli parke döşeme çalışmaları devam ediyor.

  

  Ağlı Y.İ.B.O Açık Ceza ve İnfaz Kurumu Olacak
Ağlı Y.İ.B.O Açık Ceza ve İnfaz Kurumu Olacak

     İlçemizde yapımına 1987 yılında başlanılan ve 1991 yılında Yatılı İlköğretim Bölge (Yibo) Okulu olarak Eğitim ve Öğretime açılan Bölge Okulu 2011 yılına kadar Yibo olarak Eğitim ve Öğretime devam etmiş olup , Güçlendirme yapılmak üzere boşaltılan okul Milli Eğitim Bakanlığınca güçlendirmesi yapılmıştır. Bu arada Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğü talip olmuş ve yapılan çalışmalar sonucunda Bakanlık onayından karar çıkmış ve ilden Adalet Bakanlığına tahsisi yapıldıktan sonra  Ceza ve İnfaz Kurumu olarak hizmet verecektir.

  

  Ağlı Belediyesinden Emekli Olan Personele Veda Gecesi Düzenlendi
Ağlı Belediyesinden Emekli Olan Personele Veda Gecesi Düzenlendi

     Belediyemizden tahsildar olarak görev yapan ve 28.03.2014 tarihinde emekliye ayrılan Feyzullah TOSMAN, Zabıta Memuru görevini yürüten  ve 20.09.2011 tarihinde emekliye ayrılan Salih ŞAHİN ile 16.04.2016 tarihinde emekliye ayrılan Fen Memuru Ahmet EREN' e 25.05.2016 tarihinde Yanıkkayalar Lokantasında Ağlı Kaymakamı Adnan ŞEN, Ağlı Belediye Başkanı Şahin ÇOLAK, Türk Yerel Hizmet Sen Kastamonu Temsilcisi Hikmet CIVKIN ve diğer görevli arkadaşları ve Ağlı Belediye Personelinin de katıldığı veda gecesinde, katılanlara yapılan ikramlardan sonra Plaket ve hediyeler verilerek Emekliye ayrılan personelimiz onurlandırılmış ve yapılan konuşmalarla emekliye ayrılan personele bundan sonraki yaşamlarında Sağlık ve Mutluluklar Dilenmiştir. 

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Berat Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     "Bizler için bu gece, mağfiret vesilesi olduğu kadar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının da en yoğun bir şekilde yaşandığı değerli bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm türk İslam âleminin, milletimizin ve hemşehrilerimizin Berat kandilini kutlar, bu mübarek gecenin hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ederim" dedi.

  

  İlçemizde 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
İlçemizde 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

    Belediye meydanında bulunan Atatürk anıtına Saat:10:00'da İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla başlayan program,  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, Kaymakamımız Adnan ŞEN, daire amirleri ve öğrencilerin katılımıyla ilçe merkezinde yapılan gençlik yürüyüşü ile  devam etti. Öğrencilerin katılımıyla Hükümet Konağı önünden ilçe merkezine koşu düzenlenmesinin ardından,  Saat: 10.30'da İlçemiz Kazım Erdem Çok Programlı Anadolu Lisesi Bahçesinde yapılan törenle programa devam edildi. Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından Atatürk'ün gençliğe hitabesi, gençliğin Ataya cevabı, Oratorya, Koro, Jimnastik gösterileri yapıldı. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere  Kaymakamımız Sayın Adnan ŞEN, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, Garnizon Komutanı Yalçın PEHLİVAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan ÖZDOĞAN'ın ödüllerini vermesiyle program sona erdi.

  

  Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın "Mirac Kandili" Mesajı
Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK' ın

     Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandilimizin, birlik ve beraberlik hislerimizi kuvvetlendirmesini diliyor, başta tüm halkımızın ve Türk-İslam âleminin Miraç Kandilini kutluyorum.

                                                               Şahin ÇOLAK

                                                        Ağlı Belediye Başkanı

  

  Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları
Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları

     Belediyemizin 2016 Yılı Projelerinden olan İlçemiz Yeni Cami, Hükümet Konağı ve Toki istikametindeki Kale Caddesinin Yaklaşık 8000m2 lik yolun yaya kaldırımları ile birlikte kilitli parke taşı ile döşenmesi çalışmalarına başlanıldı.

  

  İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çoşkuyla Kutlandı
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çoşkuyla Kutlandı

     İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  coşkuyla kutlandı.
 
     İlçemiz Belediye Meydanında bulunan Atatürk Anıtına Saat: 10:00'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenginin sunulması ile başlayan program, Nedime Kaya İlk ve Ortaokulu Bahçesinde yapılan program ile devam etti. Programa İlçe Kaymakamımız  Adnan ŞEN, Garnizon Komutanımız Yalçın PEHLİVAN, Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK, siyasi parti temsilcilerimiz, ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşların amir ve memurları ile ilçe halkımız katıldı.
 
     İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından, İlçe Kaymakamımız Sayın Adnan ŞEN, Garnizon Komutanımız Yalçın PEHLİVAN ile Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK Öğrencilerin ve Halkın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hakan ÖZDOĞAN'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, öğrenciler tarafından 23 Nisan konulu şiirler okundu. İlçemiz Nedime Kaya İlk ve Ortaokulu ile Anasınıfı öğrencilerinin yapmış oldukları gösterileri halkımız büyük bir ilgi ile izledi. Halat çekme yarışması ve  öğrenciler tarafından Türk bayrağı ile yapılan gösteriler halktan büyük beğeni topladı.
 
      23 Nisan Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon dalında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerden, Resim dalında birici olan, 4-A sınıfı öğrencisi Sinem YÜRÜK, şiir dalında birinci olan, 8-A sınıfı öğrencisi Nurgül ÖZDEMİR ve kompozisyon dalında birinci olan Ağlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-A sınıfı öğrencisi Hikmet DAVARCI ödüllerini ilçe Kaymakamımız  Adnan ŞEN verdi.
 
      Resim dalında ikinci olan 3-A sınıfı öğrencisi Sibel YÜRÜK, şiir dalında ikinci olan 5-A sınıfı öğrencisi Rümeysa Fatma DUR ve kompozisyon dalında ikinci olan Kazım Erdem Çok Programlı Anadolu Lisesi 9-A sınıfı öğrencisi İlknur SEVER ödüllerini İlçe Garnizon Komutanımız Yalçın PEHLİVAN verdi.
 
      Resim dalında üçüncü olan 3-A sınıfı öğrencisi Güler Naz YÜRÜK, Şiir dalında üçüncü olan 5-A sınıfı öğrencisi Ebru DEKİN ile kompozisyon dalında üçüncü olan Ağlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-A sınıfı öğrencisi Esra KÖK'e ise ödüllerini Belediye Başkanımız Şahin ÇOLAK verdi.
 
      Üç ayak yarışmasında dereceye giren 8-A sınıfı öğrencileri Gülsüm KUL ve Nurgül ÖZDEMİR ile, halat çekme yarışmasını kazanan 8-A sınıfı öğrencileri ödüllerini İlçe Emniyet Amiri Vekili Komiser Yaşar TAPAN'dan aldı.

  

  Mahallelerimize Yolcu Bekleme Durakları
Mahallelerimize Yolcu Bekleme Durakları

     Mahallerimizin İhtiyaç duyulan yerlerine koyulacak olan yolcu bekleme durakları yapım aşamasında..

  

  Mehmet Yapıcı Caddesine Çocuk Oyun Parkı Yapımına Başlandı
Mehmet Yapıcı Caddesine Çocuk Oyun Parkı Yapımına Başlandı

     Mehmet Yapıcı Caddesine  yaklaşık 750m2 lik ayrılan alana Çocuk Oyun Parkı ve Spor Kondisyon Aletlerinden oluşan bir park yapımı çalışmalarına başlanıldı.

  

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri