Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İlçemizde İkinci Akaryakıt İstasyonu Açıldı

         İlçe merkezine Azdavay yönünden girişe, Azdavay'lı Hizeloğulları tarafından ikinci akaryakıt istasyonu açıldı. Komşu Azdavay İlçesinde uzun yıllardır Akaryakıt istasyonu, kasap, lokanta, otogaleri, telefon bayi gibi işyerlerinin işletmeciliğini yapan Hizeloğulları Ağlı İlçemize de petrol istasyonu açtılar.

        ''Türkiye'de doğduk Türkiye'de büyüyoruz'' sloganı ile yola çıkan Petro Türk petrol şirketi Kastamonu'daki ilk akaryakıt istasyonunu Ağlı ilçemizde Hizeloğulları vasıtasıyla açmış oldu.

         28 Eylül Salı günü gerçekleşen açılışa Belediye Başkanımız, Azdavay Belediye Başkanı, Azdavay ve Seydiler Müftüleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış Programı Hizeloğullarından aynı zamanda Azdavay Ak Parti İlçe Başkanı olan Adem Hizel'in yaptığı açış konuşması Azdavay Müftüsünün Yaptığı dua ve ardından belediye başkanları ve müftülerin açılış kurdelesini kesmeleriyle tamamlandı.

        Hizeloğulları açılışa katılan misafirlere yemek ikram ettiler. İlçemize renk katan akaryakıt istasyonunun Hizel Ailesi ve ilçe halkımız için hayırlı olmasını diliyoruz. İlçemize böylesine önemli bir yatırımı yapan Hizeloğullarına teşekkür ediyor hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz.
 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri