Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İlçemizde Meslek Yüksek Okulu Heycanı

          Kastamonu üniversitesine bağlı meslek yüksek okulunun bir kolunun ilçemizde açılması için girişimler başlatıldı. Belediye başkanımız ve il genel meclis üyelerimiz önce Kastamonu Üniversite Rektörü Bahri GÖKÇEBAY' la görüşerek kendisinden konuyla ilgili söz aldılar. Konuyu Kastamonu Milletvekillerine taşıyan Hey yet Milletvekillerinden de olumlu görüş aldıktan sonra yola çıktılar.

          İlçemizde birkaç yıl önce hastane binası olarak yapılan yetkililerin verdiği bilgiye göre nüfusumuzun az olması nedeniyle hastane olarak hizmet vermesinin mümkün olmadığı belirten binanın M.Y. Okulana tahsisi için gerekli girişimler başlatıldı. İlçemize gelen Rektör GÖKÇEBAY Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye çalışanlarımızla hastane binasını gezdi. Binayı oldukça beğenen Rektör GÖKÇEBAY bu bina iç kısmında yapılacak değişiklikle okula çevrilebilir fakat yeterli olmaz. Bunun yanına yeni bir bina yapmamız veya bir bina daha tahsis etmeniz gerekir dedi.

          Kastamonu Üniversitesi Rektörü Bahri GÖKÇEBAY Ağlı' daki bu heycanı çok beyendiğini belirterek bu idealinizi gerçekleştirmek için hemen Ağlı Meslek Yüksek Okulu Yaptırma ve Yaşatma derneğini kurun bende her türlü yardımı yapacağıma söz veriyorum dedi.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri