Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Vekil Kaymakamımız Aziz GÖLBAŞI İlçemizden Ayrıldı

          Önceki kaymakamımız Akif PEKTAŞ' ın Kars Akyaka İlçesine atanması nedeniyle ilçemize vekil kaymakam olarak atanan Aziz GÖLBAŞI vekil kaymakam olarak hizmet süresini tamamlayarak ilçemizden ayrıldı.

          Altı ay boyunca ilçemize hizmet veren Kaymakam Aziz GÖLBAŞI için Yanıkkaya Kardeşler Lokantasında bir veda yemeği düzenledi. Yemeğe ilçemizdeki kurumlarımızın yöneticileri çalışanları ve ilçemiz halkı katıldı.

          Yemek sonrası bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Kaymakam Aziz GÖLBAŞI' na ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve günün anısına bir plaket verdi. Ayrıca İlçemiz Gölcüğez Köyü Muhtarı Şemşettin KAPLAN' da köyüne yaptığı hizmetler nedeniye kaymakam bey e teşekkür mayetinde bir plaket takdim etti.

          Son konuşmayı yapan Kaymakam Aziz GÖLBAŞI Ağlı halkının gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek ilçemizi hiç bir zaman unutmayacağını ve kendisini bir Ağlı' lı gibi gördüğünü söyledi. Herkese teşekkür etti.

          Bizde Ağlı Belediyesi olarak Kaymakam Aziz GÖLBAŞI' na ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık sıhhat ve başarılar diliyoruz.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri