Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Yeni Kaymakamımız Göreve Başladı

           İlçemiz Kaymakamı olarak atanan Serdar KARAL, içişleri Bakanlığı' nın Olurları ile İlçemizdeki görevine 19.02.2011 tarihinde başladı.

          1982 yılında Polatlı' da doğan Serdar KARAL; ilk, orta ve lise öğrenimini yine Polatlı' da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde gören KARAL Mülki idari Amirliği mesleğine 21.03.2008 tarihinde Niğde İli Kaymakam Adayı olarak başladı. Ardından Eskişehir iline bağlı Sivrihisar ilçesinde Refekat, Manisa ; Salihli, Turgutlu ve Merkez' de Teftiş Stajını tamamladıktan sonra Artvin' nin Borçka ve Niğde' nin Bor İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Bir yıl süreli yurt dışı stajını İlgiltere' nin Sheffield şehrinde The University of Sheffield' da dil eğitimi ve yönetim sistemi konuları üzerine tamamladı. Yurt dışı dönüşü katıldığı 95. Dönem Kaymakamlık Kursunu bitirdikten sonra 09.03.2011 tarih ve 27869 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan kararname ile ilçemize atanmıştır. İngilizce bilen KARAL, Nursabah Hanım ile evlidir.

          Yeni kaymakamımıza ilçemize hoş geldiniz diyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri