Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İstanbul' da Meslek Yüksek Okulu Toplantısı

          Gurbetteki hemşerilerimizi konuyla ilgili bilgilendirmek ve Ağlı M.Y. Okulu derneğinin kuruluşuyla ilgili çalışmalar yapmak üzere 16 Şubat 2011  Çarşamba  günü İstanbul' a giden Belediye Başkanımız ilk olarak aynı günün akşamında Ağlı Dernek Başkanı Kemal ETİŞKEN' in lokantasında İlçe ve Köy derneklerininden yaklaşık kırk kişinin katıldığı yemekli toplantıya katıldı. Buradaki hemşerilerimize yüksek okul girişimini anlattı. Dernekçi hemşerilerimiz ilçemize böyle bir okulun açılması için yapılan çalışmalardan dolayı çok mutlu olduklarını geç bile kalındığını belirttiler. Söz alan herkes bizlerde elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız dediler.

          Daha sonra iş adamı ve esnaf hemşerilerimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız kendilerini kahvaltılı toplantıya davet etti.

          20 Şubat Pazar günü Kasımpaşa sahilindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal tesisindeki kahvaltıya davet edilen hemşerilerimizin tamamı katılırken Ağlı' dan giden İl genel meclis üyeleri Muharrem TOPÇU, Öncay ERSOY, Belediye meclis üyesi Fehmi ETİŞKEN, Belediyemiz hesap işleri Müdürü Kemal SIĞMAZ ve ilçemiz esnaflarından Satı YÜRÜK' te katıldılar. Kahvaltı sonrası Belediye Başkanımız tarafından konu hakkında bilgi verildi. M.Y Okulu için dernek kurma çalışmaları başlatıldı.

          Bu toplantıda herkese söz verilerek katılanların fikir ve görüşleri alındı. Toplantı sonrasında Ağlı M.Y Okulu Yaptırma ve yaşatma derneğinin kuruluş çalışmalarını yapmak üzere oy birliğiyle Mehmet Mamur görevlendirildi. İlçemiz için hayırlı olsun.


başkanım siteniz çokguzel olmuş ilçemize yakaşir birsite emeyigeşenlere teşekurler
  : kemal etişgen3/19/2011 7:59:40 PM
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri