Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Ağlı Derneği Turnuvasına Yoğun İlgi var

Ağlı Kültür ve Dayanışma Derneği nin 8. sini düzenlediği kaynaşma tanışma amaçlı dostluk futbol turnuvasına her zaman olduğu gibi yoğun ilgi var. Kâğıthane belediyesinin oldukça lüks ve bakımlı zemini suni çim olan futbol sahasında gerçekleşen 12 takımın katıldığı karşılaşmaları izlemek için yediden yetmişe kadın erkek gurbetteki Ağlı lılar büyük ilgi gösteriyor.

17 Mayıs Pazar günü Adalar Tunus la Müsellimler Köyleri derneğinin takımıyla, Örencik spor arasında oynanan maçı izledik seyirciler arasında A.T.M li 85 yaşındaki Şakir Sezer Dedenin oluşu dikkatimizi çekti meğer Şakir dede köyünün hiçbir maçını kaçırmazmış, maçlara torunları ve çocuklarıyla gelirmiş. Şakir Dedeye sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Bu güzellikleri sergileyen dostluk ve kardeşliği zirveye taşıyan Ağlı Derneğimize, köy Derneklerimize katkısı olan herkese teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri