Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Çöp Toplama Aracımız İstanbul' da

          Belediyemize ait bir adet çöp toplama aracımız var. 1995 Model olan çöp aracımız 15 yıldır ilçemize hizmet veriyordu. Aracımızın özellikle çöp hazinesi konteynırı çürümüş bir kaç kezde tamir görmüştü. Son zamanlarda tamir edilemez duruma gelmiş içine atılan çöplerin suları olduğu yere akıyor hidrolik mekanizması da normal çalışmıyor, bazı fonksiyonları hiç kullanılamıyordu.

          Belediye Başkanımızın İstanbul ziyareti sırasında yaptığı görüşmeler sonrasında Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın A.Haşim BALTACI çöp aracımızın tamirini üstlendi. Bunun üzerine Belediye Şöförlerimizden Salim TOPAL tarafından İstanbul' a götürülen çöp Aracımız Albayrak firmasının İşletmeciliğini yaptığı Kağıthane Belediyesine ait temizlik işleri Müdürlüğü tamirhanesine teslim edildi.

          Yaklaşık üç hafta boyunca yapılacak tamir ve bakım sırasında çöp aracımızın kasası yani konteynır kısmı yenilenecek kendi kasası indirilerek yeni bir kasa konulacak.
 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri