Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Tarım İl Müdürlüğü Çiftçilerimizi Destekle İlgili Bilgilendirdi

            Kastamonu Tarım İl Müdürlüğünden İlçemize gelen İl Müdür Yardımcısı Ayhan Büyükçağlayan, Destekleme Şube Müdürü Abdullah Saray, Bitki Koruma Şube Müdürü Sadık Yalçın, Proje ve İstatistik Şube Müdürü Murat Türkmen ve ekip arkadaşları 2011 yılı tarımsal desteklemeleri hakkında çiftçilerimizi bilgilendirdiler.

2011 yılı desteklemeleri ile ilgili hayvansal üretimde “anaç sığır desteği, anaç manda desteği, buzağı desteği,  besicilik erkek sığır desteği”, bitkisel üretimde ise sertifikalı tohum kullanımı ve sertifikalı tohum desteği gibi konular katılımcılara anlatıldı.

Belediye konferans salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe kaymakamımız Serdar Karal katılırken ilçe dışında olan Belediye Başkanımız katılamadı. İlçemiz çiftçileri bilgilendirme toplantısına çok yoğun ilgi gösterdiler. Salon doldu sonra gelenler programı ayakta takip etmek zorunda kaldılar.

Programa katılan Çiftçilerimiz Tarım İl Müdürlüğü Yetkililerini dikkatle dinlediler. Konuşmalar sonrasında soru cevap kısmına geçildi. Katılan çiftçilerimiz kafalarına takılan birçok konuyu yetkililere sordular. Tarım İl Müdürü yetkilileri kendi bölümlerini ilgilendiren sorulara cevaplar verdiler. Sonradan görüştüğümüz yekiler katılımdan çok memnun olduklarını belirttiler halkımıza duyarlı oldukları için teşekkür ettiler. Görüştüğümüz çiftçilerimizde yapılan bilgilendirme toplantısından memnun olduklarını belirterek bu tür toplantıların çok yararlı olduğunu söylediler.

 

Haber ve resimler: Mehmet Sait YULU

 

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri