Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Çöp Taşıma Aracımız Yenilenerek Hizmete Girdi

 

 

           4 Mart Cuma günü İstanbul’a tamir için götürülüp Arnavutköy Belediyesinin gösterdiği tamirhaneye teslim edilen çöp toplama aracımız yaklaşık üç haftalık bir zaman içinde tamiri ve bakımı yapılmış olarak 26 Mart 2011 Cumartesi günü İlçemize getirilerek hizmete girdi.

Aracımızın çöp toplama ve sıkıştırma kısmı ve kupası yeniden elden geçirilerek kaporta, boya ve mekanik bakımları yapıldı. Aracımızla birlikte biri tekerlekli elle taşımalı üç adet yeni çöp konteynırı ilçemize geldi.

Konuyla ilgili Belediye Başkanımız Muharrem Dinç şunları söyledi: Aracımızın tamir ve bakımını yaptıran Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın A. Haşim Baltacı’ya şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımın Talimatı sonrasında destek ve yakın iğlilerini gördüğüm Arnavutköy Belediyesi temizlik işleri Müdürü Sayın Ufuk Karaca Albayrak Firması Müdürü Osman Bey, Makine İkmal Müdürü Abdullah şahin, Pınarbaşılı hemşerimiz Hüseyin Süzen ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. sağlık sıhhat ve başarılar diliyorum.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri