Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Belediye Başkanımız ve Dernek Başkanı Milli Eğitim İl Müdürünü Ziyaret Ettiler

 

       Belediye Başkanımız Muharrem Dinç ve merkezi İstanbul da bulunan, yeni kurulan Ağlı Okul Yaptırma Yaşatma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Memur Birlikte Milli Eğitim İl Müdürü Nihat Tarakçı’yı ziyaret ederek bazı konularda fikir alış verişinde bulundular.

Ziyaret sonrası bilgi aldığımız Belediye Başkanımız ve Ağlı Okul Yaptırma Yaşatma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı şunları söylediler. Milli Eğitim İl Müdürümüzle, İlçemiz adına oldukça verimli bir görüşme yaptık. Önümüzdeki yıllarda Ülkemizde normal lisenin kalmayacağını bütün liselerin Anadolu, fen ve meslek liseleri olacağını belirten Milli eğitim Müdürü Tarakçı dan ilçemizde nasıl bir meslek lisesi açılırsa hem ilçemize hem çocuklarımıza faydası olur bu konuda fikirlerini aldık. Bu görüşler doğrultusunda gerekli alt yapı çalışmalarını başlatacağımızı söyledik. Karşılıklı olarak İleriki günlerde konuyla ilgili görüşmeler yapacağımızı belirterek ayrıldık dediler.

 

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri