Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Kastamonu Milletvekili Hasan Altan İlçemizi ve Belediyemizi Ziyaret Etti.

Dört Mayıs pazartesi günü ilçemizi gelen Kastamonu Milletvekili Hasan Altan Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti. Ak parti İlçe Başkanı ve il genel meclis üyesi Muharrem Topçu, Öncay Ersoy, Belediye Meclis üyesi Fehmi Etişgen, Yeşil Pınar Köyü Muhtarı Aydın Özsoy da ziyaret sırasında Belediye gelerek milletvekili Altan’la sohbet ettiler.

Sohbette Milletvekili Hasan Altan yeni dönemde milletvekili adayı olmadığım için ilçelerimizi geziyorum siz dostlarımı ziyaret ediyorum dedi. Bunun üzerine sizin Milletvekili olmayışınıza üzüldük diyen arkadaşlarımıza hiç üzülmeyin Kısmet böyleymiş hayırlısı olsun ülkeye hizmet etmenin tek yolu milletvekili olmak değil her halimizle hizmete devam ederiz. Hiç bir şey değişmez daha da bir şevkle hizmete devam ederiz dedi. Altan Başbakan dan Övgüyle bahsederek böyle bir liderle çalışmak büyük bir mutluluktur ülkemize önemli hizmetler yapıldı yapılmaya devam edecek bizde aynı şekilde kırgınlık küskünlük göstermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Milletvekili Hasan Altan Belediye Başkanımızın bir proje ile ilgi destek istemesi üzerine konuyla ilgileneceğini belirterek not aldı.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri