Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » SİNAN MAHALLESİ YOLUNUN DÜZENLEMESİ YAPILDI

Sinan Mahallesine bağlı Hatipoğlu, Ebece ve Kuşakçıoğlu Mahallerini İlçemize bağlayan yol üzerinde düzeltme çalışması yapıldı.

Bu üç mahalleyle birlikte Selmanlı Mahallesi halkının da ilçemize ulaşımını sağlayan Kavak mevkisinden girilerek devam eden halk arasında aralık yol olarak bilinen yol üzerinde yapılan çalışmayla yukarıda ismi geçen mahalle halkının sorunu olan kış aylarında geçit vermeyen dik rampa ve viraj düzeltildi.

İl özel idaresinden alınan dozerle yaklaşık yüz metrelik yol güzergâhı değiştirildi. Mahalle halkının yıllardır bu yolla ilgili şikâyeti olan sorun ortadan kaldırıldı. Meşelik ormanı içersinde bulunan bu yol kar yağdığında geçilmekte zorluk yaşanıyordu. Mahalle halkı sadece bu rampa için zincir takmak zorunda olduklarını belirtiyorlardı.

Belediye Başkanımız ve Sinan Mahallesi Muhtarı Gürsel Öztürk’ünde nezaret etiği çalışmada bahsedilen yere dozerle ham bir yol açıldı. Oldukça dik ve virajlı rampa ortadan kaldırıldı. Havaların müsait olmasıyla bu yolun stabilize kaplamasıda yapılarak halkımızın hizmetine sunulacak

Burada yapılan yol düzenleme çalışması sonrasında Sinan mahallesine yönlendirilen dozerle yapılan çalışmayla ana asfalttan Mahalleye giren yol üzerinde oluşmuş moloz ve çöp yığını ortadan kaldırıldı. Bu alan düzlendi. Sinan Mahallesi girişindeki bu kötü görüntünün yerini düzgün ve güzel bir görüntü aldı. Çalışmalar boyunca Sinan Muhtarı Gürsel Öztürk çalışma yapan ekibin yanın da bulundu çalışmalara nezaret etti. 

 

 

 

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri