Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı ilçemizde de büyük bir coşkuyla kutlandı.

19 Mayıs Etkinlikleri Saat 09 da Belediyemiz önünde tören alanında Atatürk Anıtına çelenklerin konulmasıyla başlayan program Panayır yerindeki ilçe stadında devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği programa Kaymakam Serdar Karal, Garnizon Komutanı Hakan Çakır, Belediye Başkanımız Muharrem Dinç, Emniyet Amiri Uğur Koyuncu, YİBO, Nedime Kaya İlköğretim okulları Kazım Erdem Lisesi Öğretmen ve öğrencileri Kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileri çalışanları ve ilçe halkı katıldı.

Şehir stadındaki gençlerin gösterileri izleyenlerin coşkulu alkışlarıyla devam etti özelikle Kazım Erdem Lisesi kız ve erkek örgencilerinin sportif faaliyetleri ilgiyle izlendi. Nedime Kaya İlköğretim Okulu kız folklor ekibinin oyunları törene katılanlar tarafından beğeniyle izlendi. Yatılı Bölge İlköğretim Okulu örgencilerinden oluşan Bando ekibi de çok beğenildi.

Etkinlikler Kazım Erdem Lisesi kız ve erkek Örgencileri arasında yapılan maraton koşusuyla ve Bayrak yarışıyla devam etti. Dereceye giren Örgencilere ilçe Kaymakamı, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, Emniyet Amiri, Milli Eğitim Müdürü ve Doktorumuz tarafından ödüller verildi. Program bütün okul örgencilerinin bando eşliğinde yaptıkları tören yürüyüşüyle protokolü ve halkı selamlamasıyla sona erdi.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri