Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 »  SELMA KAVUŞ KURANI KERİMİ GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

İlçemiz Dikmen Mahallesinden Hikmet Kavuş’un Kızı Selma Kavuş Bolu’da yapılan bayanlar yüzünden Kuranı kerimi güzel okuma yarışmasında bölge birincisi oldu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen bayan ve erkek Kuran Kursu örgencileri arası Kuranı Kerimi güzel okuma yarışması Kastamonu il Müftülüğünde gerçekleştirildi. İl merkezi ve ilçelerden 19 öğrencinin katıldığı yarışmada erkekler kategorisinde birinciliği Tosya Merkez Kuran Kursun dan Fatih Fuat Yönel Alırken Bayanlar kategorisinde Seydiler Hacı Sadık Kuran Kursu Öğrencisi Dikmen Mahallemizden Hikmet kavuşun Kızı 15 yaşındaki Selma Kavuş İl Birincisi oldu. Böylece Her iki öğrenci Bolu da yapılacak bölge birinciliği yarışmasında Kastamonu’yu temsil etme hakkını elde ettiler.

25 Mayıs Perşembe günü Bolu da gerçekleşen bölge Kuranı Kerimi güzel okuma yarışmasına Babası Hikmet Kavuş’la giden Selma Kavuş burada onlarca öğrenci arasında gerçekleşen Bölge yarışmasında yüzünden Kuranı Kerim Okuma Bayanlar bölge birincisi seçildi. İlçemizin gururu olan Kızımız Selma Kavuş 7 Haziran Salı günü Türkiye finali ön elemesine katılmak için Ankara da Diyanet İşleri Başkanlığında hazır bulunacak.

Kuranı Kerimi Yüzünden güzel okuma Kastamonu ve Bölge bayanlar birincisi Selma Kavuş ve Babası Hikmet Kavuş Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret ettiler. Bölge birincisi kızımızı ve böyle bir evlat yetiştiren Hikmet Kavuş’u tebrik eden Başkanımız Kızımıza hediye verdi. Belediye Başkanımız ayrıca kaymakamımızın hediyesini de kendisine verdi. 

     Başarısıyla bizleri gururlandıran Kızımız Selma Kavuş, Babası hemşerimiz Hikmet Kavuş ve Ailesini tebrik ediyoruz. Selma’ya Ankara’daki final ön eleme yarışmasında ve yaşamında başarılar diliyoruz.

 


Teşekkürler...
  : Selma kavuş3/17/2016 6:27:20 PM
 
 
masaallah Rabbım hafız olmanısa nasıp etsınnn
  : elıff 12/18/2014 10:37:17 AM
 
 
tebrikler canim masallah daima boyle ol allah yardimcin olsun basarilar
  : sedef cevik2/9/2012 5:07:19 PM
 
 
Sormaaa canmmm yaaa tebrk edrm.. özqe ve sevDa bnden önce davranmış :)))
  : Büşra KURBAN7/30/2011 7:11:25 PM
 
 
tebrikler basarılarının devamını dilerim ne yazıkki sevda tebrik etmek icin benden önce davranmıs
  : özge contay7/29/2011 10:36:48 AM
 
 
aferin sana canım
  : sevda çelik6/12/2011 3:37:25 PM
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri