Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Belediye Başkanları Cide de Buluştu.

Ak Partili bir belde on üç İlçe belediye başkanı ikinci toplantılarını Cide Belediye Başkanı Nejdet DEMİR ev sahipliğinde Cide de gerçekleştirdiler. İlk toplantı Nisan ay ı içinde Bozkurt Belediye Başkanı Engin CANBAZ başkanlığında Bozkurt ta yapılmıştı.

Her ay değişik bir ilçede yapılması düşünülen toplantıların üçüncüsü haziran ay ı ortalarında Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri CİVELEK ev sahipliğinde Azdavay İlçemizde yapılacak. Belediye Başkanlarının buluştuğu toplantıya Kastamonu Milletvekili Musa SIVACIOĞLU da katıldı.

Özellikle belediyelerin ortak sorunlarının konuşulduğu toplantıda başkanlar bundan böyle birlikte hareket etme, birbirlerine yardımcı olma kararı aldılar. Cide, Azdavay, Pınarbaşı, Şenpazar, Ağlı, Seydiler belediye başkanları kendi yol malzemelerini üretmek için taşınabilir bir taş ocağı kurmak için çalışma başlattılar. Önümüzdeki günlerde Başkanımızın da dahil olduğu altı ilçe belediye başkanı bir araya gelerek konuyla ilgili çalışmalara hız vereceklerini belirttiler.

Milletvekili SIVACIOĞLU ’da bu toplantıya katılmaktan mutlu olduğunu söyleyerek başkanların sorunlarını gidermek için yardımcı olacağını belirtti. Başkanlara ev sahipliği yapan Cide Belediye Başkanı Nejdet DEMİR misafirlerine verdiği öğle yemeğinde deniz kenarındaki bir restoran da balık ikram etti.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri