Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden Belediyemize hibe araç

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde bulunan İSKİ den Belediyemize 2000 model reno toros marka bir binek araç hibe edildi.

Bilindiği gibi daha öncede şu anda makam aracı olarak kullanıla opel marka binek oto ve çif kabinli 250 doç kamyonet belediyemize hibe olarak verilmişti.

İstanbul belediyeleriyle iyi ilişkiler içinde bulunan Belediye Başkanımızın girişimleriyle hibe araçların yanısıra çöp aracımız Arnavutköy Belediyesi, cenaze aracımız Sultangazi Belediyesi tarafından yenilenirken işmakinamızın Bayrampaş Belediyesi tarafından Bakım ve onarımı yapılmıştı. Geçtiğimiz ay Bayrampaşa belediyesinden 10 adet kamyon lastiği belediyemize hediye edilmişti. Yine bazı belediyelerden çocuk oyun gurupları, banklar, çöp kontynırları alınmıştı.

Son hibe aracı istanbulda Belediyemiz adına teslim alan Hemşerimiz Mehmet Mamur oradaki işlemleri tamamlayarak aracı ilçemizde Belediye Başkanımıza teslim etti.

Bu aracın belediyemize kazandırılmasında hiç şüpesiz en büyük pay sahibi İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Mahalli İdareler Genel Koordinatörü eski Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Yusuf Tülün olmuştur. Sayın Yusuf   Tülün’e Sekreteri Sonay Hanıma ve aracı teslim alıp Belediyemize teslim eden Mehmet Mamura teşekkür ediyor sağlık sıhhat ve başarılar diliyoruz.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri