Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İLÇE MERKEZİNDE KALDIRIM DÜZENLEME ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

 İlçe merkezi ve çevresinde iki yıldır devam eden ve şu günlerde tamamlanan kanalizasyon, alt yapı çalışması sonrasında bozulan yolların tamirine başlandı.

Belediyemizin Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kastamonu İl müdürlüğüyle birlikte gerçekleştirdiği projeyle Belediyemizde iş başı yapan 10 yeni elemanla kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Belediyemiz personelinin de dahil olduğu çalışmalar İlçemiz Sağlık ocağının ve Jandarma Garnizonunun bulunduğu Hastane Caddesi üzerinde başladı. Kilit taşı döşeli olan bu cadde kanalizasyon çalışması nedeniyle kazılmış, taşlar sökülmüştü. Çalışmaların tamamlanmasından sonra buralara dolgu yapılmış, oturması beklenmişti. Zeminin oturmasıyla yeni elemanlarla buralardaki bozuk alana yeniden taş dizilerek tamir edilmeye başlandı.

Hastane caddesinin tamamlanmasından sonra ilçe merkezinde alt yapı çalışmaları sırasında bozulan diğer cadde ve sokaklarda aynı şekilde tamir edilerek düzenleme yapılacak.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri