Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » KASTAMONU GÜNLERİNE YOĞUN KATILIM OLDU

İstanbul Feshane’de 10-13 Mayıs tarihlerinde Kas-Der tarafından düzenlenen 5. Kastamonu günlerine yoğun katılım Gerçekleşti.

Belediyemizin Kaymakamlığımızla birlikte oluşturduğu stand çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edildi. Standımızda yöremiz el dokumaları ve yöresel yiyecek ve içecekler sergilendi. Standımızı ziyaret eden misafirlerimize düğün böreği ve elma ekşisi ikram ettik.

Dört gün boyunca Gurbetçi hemşerilerimiz bizleri  yalnız bırakmadılar hep yanımızda oldular. Feshane’ye gelen ziyaretçiler mutlaka standımıza uğradılar. Standımızı Valimiz, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Rektörümüz, Belediye Başkanları, sanatçılar, Bazı yerel televizyon yönetici ve temsilcileri Sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri Anadolu hastaneleri yönetim kurul Başkanı ve birçok tanınmış isim ziyaret ettiler. Son gün katılımcı Belediye başkanlarına plaket verildi. Belediye Başkanımızda plaketini Kas-Der şube başkanının elinden aldı.

Standın hazırlanmasından başlayarak son güne kadar çok büyük desteğini gördüğümüz belediyemiz personeli gibi gelenlere hizmet eden gurbetçi hemşerimiz Ağlı Okul Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı Mehmet Memur’a ve katkısı olan herkese standımızı ziyaret eden misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri