Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İLÇEMİZDE JEOTERMAL SONDAJI BAŞLADI

Yaptığı araştırmalarla ilçemiz merkezinde Jeotermal kaplıca suyu olduğunu tespit eden hemşerimiz Osman Topal Bol kepçe ailesinden Aydın Özkan’la birlikte sondaj çalışmasını başlattı.

İlçemiz merkezindeki hastane binasının bahçesinde başlayan sondaj çalışmaları gerçekleşen mütevazi bir programla start aldı. Programa İlçe kaymakamımız, Belediye Başkanımız Jandarma Komutanımız, Emniyet Amirimizin yanı sıra kurumlarımızın müdürleri ve çalışanları, ilçe halkı katıldı.  Programda konunun uzmanı Osman Topal, Belediye Başkanımız, İlçe Kaymakamımız, konuşmalarını yaparken İlçe müftüsü Dua yaptı. Programa katılanlara Osman Topal ve Aydın Özkan tarafından etli pilav ve ayran ikram edildi.

Programda konuşan Osman Topal Aydın Beyle birlikte burada başlattığımız çalışma İnşallah başarılı olacak. Biz bu çalışma ve yatırımla ilçemize ve ülkemize katkı vermek istiyoruz. Sizlerinde dualarıyla başarılı olacağımızı umuyoruz. Bu başlangıcın ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor katılarak bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz dedi.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız yaptıkları konuşmada özetle Osman Topal ve Aydın Özkan’a teşekkür ederek eğer bu gün başlayan bu çalışma başarılı olursa ilçemiz için bir milat olacaktır. Büyük oranda göç verem ilçemiz kısa sürede hak ettiği nüfus yoğunluğunu yakalayacaktır. Bizler bu çalışmaların başarılı olması için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Bu girişimlerinden dolayı iki hemşerimizi tebrik ediyor başarılı olmalarını diliyoruz katılan herkese teşekkür ediyoruz dediler.

Konuşmaların ardından Kaymakam Bey Belediye Başkanımız Müftümüz birlikte besmeleyle sondaj makinesinin düğmesine bastılar ve sondaj çalışması başladı. Bu hayırlı başlangıcın başarıya ulaşması dileğiyle İlçemize ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 


aglımıza hayırlı olsun enişteniz saim hoca
  : saim öz12/4/2012 7:33:46 PM
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri