Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » KALE ŞENLİKLERİDE AYHAN AŞAN ÇOŞKUSU

Kale şenliklerinin ikinci günü Muhammet Tunisi Anıt Mezarının açılışıyla başladı. Heyet hep birlikte kaleye geçti

Kastamonu Valimiz Erdoğan Bektaş, Tunus Büyük Elçisi, elçilik görelileri ve Türkiye Tunus Dostluk Derneği Başkan ve üyelerinin katılımıyla A.T.M Derneği öncülüğünde Tunuslar Köyündeki Muhammet Tunusi Anıt Mezarının açılışıyla başlayan ikinci gün buradaki programın tamamlanmasından sonra Ağlı Kalesine geçildi. Kalede misafirlere ikram edilen yemek sonrası programa geçildi. Davul zurna ekibi ve Kastamonu dan gelen halk oyunları ekibi gösterileriyle herkesin beğenisini kazandı. Protol konuşmaları sonrasında Valimiz başka bir programa katılmak için, Tunus Büyük Elçisi de Ankara’ya dönmek için kaleden ayrıldılar.

Akşam gerçekleşen konserde Cideli Emin, Gülcan Kara ve Ayhan Aşan sahne aldılar. Havanın kararmasıyla Ahmet Ulu tarafından organize edilen havai fişek gösterisi Ağlı Semalarını renklendirdi. Katılanlar büyük bir hayranlıkla izledikleri gösterilere tempo tutarak eşlik ettiler. Sanatçı Ayhan Aşan'a çok yoğun ilgi oldu Ağlı kalesi çok kalabalık zamanlarından birini yaşadı. Murat Güven’in sunuculuğunu yaptığı programda Belediye Başkanımız sanatçılara, Ağlı Dernek Başkanı Salim Dinç ve A.T.M Dernek Başkanı Ayhan Ünal’a plaket verdi.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri