Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İLÇEMİZDE MİLLİ PİYAGO ÇEKİLİŞİ VE KONSER

Çekilişlerini farklı ilçelerde gerçekleştiren Milli piyango idaresi 29 Ocak çekilişini ilçemizde yapacak. Çekiliş sonrası halka açık konser olacak.

Milli piyango idaresi Belediyemiz geçen yılki talebi üzerine 29 Ocak çekilişini ilçemizde yapacağını belirtti. Belediyemizle Milli piyango idaresi arasında imzalanan protokolle çalışmalar başlatıldı. İlçemiz Yatılı Bölge Okulu (YİBO) Kapalı spor salonunda yapılacak çekiliş sonrasında konser programı gerçekleşecek Konserde Fındık Kurdu olarak bilinen küçük sanatçımız Berna Karagözoğlu, Berna Beşel ve Şevket Doğan Sahne alacaklar. Bütün masrafları Milli piyango idaresi tarafında karşılanacak çekiliş ve konser etkinliğinde Belediyemize de hatırı sayılı bir maddi destek sağlanmış olacak.

POROGRAMA KATILANLARA 5 ADET PLAZMA TV

Programa katılan herkese girişte bir numara kuponu verilecek ve daha sonra program sunucusu tarafından katılmacıların gözü önünde yapılan numara çekilişinde şanslı beş kişiye Milli piyango idaresi tarafında birer adet toplamda beş adet 87 ekran plazma tv hediye edilecek.

 


ilçemizin tanıtımı için guzel bir organizasyon emeği geçenlere teşekkürler
  : Kemal Etişgen14.01.2013 13:09:47
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri