Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » KAR YOLLARI KAPADI ULAŞIM DURDU

İlçemizde 9 Ocak Çarşamba günü başlayan Perşembe sabahına kadar devam eder kar yağışı mahalle ve köy yollarımızı ulaşıma kapattı.

Gece boyu fırtınalı bir şekilde yağan kar normalde yarım metrenin üzerine çıkarken bazı yerlerde yığıntılar bir metreyi geçti. 10 Ocak Perşembe sabahı ilçemizin 10 mahallesi 54 yerleşim yeri ve 13 köyümüzün mahalleleriyle birlikte yolları tamamen kapandı.

Belediye personelimiz her zamanki mesai saatinde önce iş başı yaparak iki kepçe ve bir traktörle şehir merkezinin içindeki yolları açtılar. Mahalle yollarını açma çalışmalarını başlattılar. Haberin hazırlandığı saatlerde iki mahallemizin yaklaşık 10 yerleşim biriminin yollarını açtılar. Gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürecek olan personelimiz iki gün içinde bütün mahalle yollarımızı açmayı hedefliyorlar. Köy yollarımızı da ki çalışmalar Kaymakamımız nezaretinde iki adet greyderle devam ediyor köylerimizin uzak ve dağınık olması nedeniyle yolların açılması önümüzdeki haftayı bulacağı tahmin ediliyor.

 

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri