Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » ESNAFLARIMIZ DENETLENDİ

AĞLI BELEDİYESİ ZABITA MEMURU, TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ VE TOPLUM SAĞLIK MERKEZİNİN ORTAKLAŞA YÜRÜTTÜĞÜ ESNAFLARIMIZA YÖNELİK DENETİMLER DEVAM EDİYOR.

EKİPLERİN YAPTIĞI DENETİMLERDE, İŞ YERİ ÇALIŞTIRMA RUHSATI, ,FİYAT ETİKETLERİ, TÜKETİM TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERİN TESPİTİ, İLÇE TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ GIDA KONTROL EKİPLERİ DE ÜRETİM AŞAMASINDA YAPILAN İŞLEMLER, KULLANILAN MALZEMELERİN STANDARTLARA UYGUNLUĞUNU İNCELENDİ. GENEL TEMİZLİK, PERSONEL HİJYENİ, KONTROLLERİ YAPARAK ÇALIŞAN PERSONELİN ÇALIŞMA VE SAĞLIK KARNELERİ İLE PORTÖR MUAYENELERİ GÖZDEN GEÇİRDİ. YAPILAN KONTROLLERDE EKSİK GÖRÜLEN KISIMLARIN MEVZUATA UYGUN HALE GETİRİLMESİ İÇİN SÜRE VERİLDİ.
KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHARREM DİNÇ “DENETİMLERİMİZİ PERİYODİK OLARAK SÜRDÜRÜYORUZ, DENETİMLERİMİZİN AMACI VATANDAŞLARIMIZIN HUZURLU, SAĞLIKLI VE HİJYEN KURALLARINA UYGUN ALIŞVERİŞ YAPMALARINA İMKÂN SAĞLAMAK VE ESNAFLARI BİLİNÇLENDİRMEK OLDUGUNU VE GEREKEN TEDBİRLERİ ALMAK İÇİN ÇALIŞMALARIN SÜRDÜRÜLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.


Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri