Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » YİBO GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) yetkililer tarafından yapılan araştırmalar sonucu depreme dayanıklı olmadığı için geçen yıl kapatılmıştı.

Güçlendirilmesine karar verilen okul binası ve yatakhane kısmında güçlendirme çalışmaları başladı merkezi Ankara’da bulunan bir firma tarafından ihale sonucu alınan okulun güçlendirme çalışmalarının eylül ayına kadar tamamlanacağı belirtildi.

İlköğretim olarak açılması örgenci sayısı düştüğü için mümkün olmayan okulumuz büyük ihtimalle yatılı kız meslek lisesi olarak hizmet verecek. Valimiz tarafından kız meslek lisesi olarak açılacağı belirtilmişti. Konuyla ilgili görüştüğümüz İl Milli eğitim Müdürü okulun kız meslek lisesi olarak açılacağı hangi bölüm olduğu hakkında karar verilemediğini belirterek kız meslek lisesi, kız sağlık meslek lisesi, kız imam hatip lisesi üzerinde durulmaktadır ilçe ve çevre için hangisi daha verimli olacaksa o bölümü açmak istiyoruz bu konuda çalışmalarımız devam ediyor dedi.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri