Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 »  BAYRAMPAŞA BELEDİYESİNDEN 50 ADET ÇÖP KONTEYNERI ALDIK

Belediyemizin acil ihtiyacı olan 50 adet çöp konteynerı Bayrampaşa Belediyesi tarafından ilçemize gönderildi.

 

Gurbette iken uzun yıllar Bayrampaşa da yaşayan Belediye Başkanımız, Bayrampaşa Belediyesinden her yıl farklı destekler alıyor. Önceki yıllarda şimdi Milletvekili olan Hüseyin Bürge Başkandan iki yıldır da şu anki Belediye Başkanı Atilla Aydıner Başkandan belediyemiz adına yardımlar alıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a giden Belediye Başkanımız, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’i ziyaret ederek İlçemizde acil ihtiyacımız olan çöp konteynerı talebinde bulundu Başkanımızın talebi üzerine Bayrampaşa Belediye başkanı 50 adet çöp konteynerını Belediyemize verdi. Çoğunluğu yeni olan konteynırların eskileri de elden geçirildi tekerlekleri değiştirildi boyanarak ilçemize gönderildi. Özellikle ilçe merkezinde çürümüş kullanılmaz hale gelen konteyner lar yenileriyle değiştirildi. Bazı yerlere de ilaveler yapıldı.

Her zaman destekleri ve katkılarıyla belediyemize ilçemize destek veren Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atilla Aydıner’e teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyor Sağlık sıhhat ve başarılar diliyoruz.

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri