Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » SİNAN MAHALLESİNDE ÇEŞME BORULARI YENİLENDİ

 

 

 

 

Sinan Mahallesi halkının ortaklaşa kullandığı mahalle içerisinde bulunan ve kaynaktan beslenen çeşme borularının demirden ve eski oluşu su kayıplarına neden olduğu istenilen seviyede akmadığı tespit edilmişti. Belediyemiz ve mahalle sakinlerinin ortaklaşa yaptıkları çalışma ile eski demir borular yeni plastik  borular ile değiştirilip sorun giderildi. Hattın yenilenmesiyle çeşmelere istenen orada su akmaya başladı.

Kendisiyle görüştüğümüz Sinan Mahallesi Muhtarı Gürsel Öztürk yıllar önce imkansızlıklar içinde insan gücüyle kazılarak döşenen demir borular tıkanmış ve çürümüş olduğu için Mahallemizin ortasında bulunan çeşmemizin suyu  kesilmişti, Mahalle halkı ve Belediyemizle işbirliği içinde yeni Borular döşeyerek hattı yeniledik. Sularımız akmaya başladı. Belediye Başkanımız başta olmak üzere Belediye personeline ve mahallemizde emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi. 

 

 

 

 

 

 

 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri