Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » YİBO ÇALIŞMA DURUMU

Milli Eğitim İl Müdürü yibo da incelemelerde bulundu.

 İlçemiz Halk eğitim müdürlüğünün düzenlediği yılsonu sergisi ve sertifika töreni nedeniyle ilçemize gelen İl Milli eğitim Müdürü YİBO da incelemelerde bulundu.

Beraberinde Müdür yardımcılarıyla birlikte İlçemize gelen Milli Eğitim İl Müdürü Bekir Aksoy törende yaptığı konuşmada 2013-2014 eğitim öğretim yılında yatılı bölge okulunu lise yatılı meslek okulu olarak faaliyete sokacaklarını belirterek yeni öğretim yılında örgenci kabulüne başlanacağını söyledi.

daha sonra İlçe Kaymakamımız Belediye Başkanımız İlçe Milli eğitim Müdürümüzle birlikte güçlendirme çalışmaları devam eden YİBO da incelemeler yaparak müteahhit firma yetkililerinden güçlendirmeyle ilgili bilgiler aldı. Milli Eğitim İl Müdürü Bekir Aksoy Sohbet sırasında Belediye Başkanımızın sorması üzerine kesin olmamakla birlikte kız yatılı imam hatip lisesi açmayı düşünüyoruz. çünkü Kastamonu merkezde bile yatılı imam hatip yok çevre ilçeleri buraya toplayacağız dedi. Daha sonra incelemelerini tamamlayan İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberinde gelen müdür yardımcıları ilçemizden ayrıldılar.

 


beence en iyisini
  : sinan çakıroğlu 6/19/2013 7:48:22 PM
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri