Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » FESHANEDE STANDIMIZA YOGUN İLGİ OLDU

İstanbul Feshanede Düzenlenen Kastamonu Günlerinde Belediyemiz ve kaymakamlığımız birliktye açtığımız Standımıza Yogun ilgi oldu.

Kas-Der Kastamonulular Dayanışma Derneğinin düzenlediği 6. Feshane Kastamonu günleri kapsamında kastamonu kültürü İstanbula taşındı Belediyeler iç kısımda açtıkları satandlarda hemşerilerini ve misafirleri karşılarken ilimizin her ilçesinden getirilen yöresel ürünler hemşerilerimiz ve istanbullular tarafından çok yoğun ilgi gördü. Belediyemiz standı dört gün boyunca doldu boşaldı. günün önemli kısmında standımızda bulunan Belediye Başkanımız standımıza gelen misafirlerimize düğün böreği ve elma ekşisi ikram etti. Kastamonu Valimiz başta olmak üzere çok sayıda milletvekili ve belediye başkanı standımızı ziyaret edere elme ekşimizi içtiler hepiside bu doğal ve yöresel içeçegimizi çok beğendiklerini söylediler. Feshanenin bahçesinde kurulan gıda bölümünde yöremizin eltli ekmeği, banduma, düğün, böreği, mantı, tirit ve kuyu kebabı stantları gün boyu doldu boşaldı. ülkemizin değişik köşelerinden gelenmiş olan istanbullular tarafından da çok beğenildi.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri