Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » YATILI KIZ İMAMHATİP LİSEMİZE MÜDÜR ATANDI

 

Geçen Yıl Kapatılan Yatılı Bölge Okulumuz (YİBO) Yatılı Kız İmamhatip Lisesi Olarak Açılıyor.
Taşköprü İmamhatip Lisesinden İlçemiz Yatılı Kız İmamhatip Lisesi Müdürlüğüne atanan Ali Yıldırım ilçemize gelerek göreve başladı. Müdürle birlikte birde bayan memur göreve başladı. Bayan memur Kocaelinden İlçemize atandı.
İlçemiz Millieğitim Müdürü Dede Sarı, Şube Müdürü Ertan Karakethüdaoğlu yeni İmamhatip Müdürümüz Ali Yıldırım ve İmamhatip Lisemize yeni atana bayan Memur Merve Atabaş birlikte Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek tanıştılar ve konuyla ilgili bilgi alış verişinde bulundular. Heyyet daha sonra hep birlikte yeni yatılı Kız İmamhatip lisesine geçerek incelemelerde bulundular. Kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Yatılı Kız imamhatip Lisemizin hayırlı olmasını dileklerimle. Yeni Müdürümüze ve Memure Hanıma hoşgeldiniz diyor başarılar diliyorum. Bundan sanra hepimize düşen görev hep birlikte okulumuza ögrenci bulmak olacak bu konuda herkesin desteğine ihtiyacımız var dedi.


Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri