Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI

 

Ülkemizin Heryerinde Olduğu Gibi Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Çoşkuyla Kutlandı.
İlçemiz merkezinde 28 Ekim pazartesi günü Belediye binamız önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenklerin konulması saygı duruşu ve İstiklal marşımızın hep birlikte söylenmeasiyle Başlayan Cumhuriyet bayramı töreni iki gün boyunca devam etti.
29 Ekim Salı günü Kaymakamlıkta Kaymakam beyin Bayram tebriklerini kabuluyle başlayan etkinlikler Nedime Kaya İlkögretim okulunun bahçesinde ögrencilerin gösterileriyle devam etti. Etkinlik boyunca iki ögretmen tarafından sunulan program kaymakam Beyin günün önem ve anlatımını belirten konuşmasıyla başladı ögrenciler şiirler okudular, tiyatro gösterisi yaptılar, yöresel oyunlar oynadılar. Kaymakam Bey Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanımızın Ögrenci ögretmen ve halkın bayramlarını kutlamasıyla devam eden program ögrencilerin resmi geçiş töreniyle sona erdi.
Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Gazilerimiz ve Şehit Aileleride Katıldılar. İlçemiz Kaymakamı Adnan Şen'in davetiyle İlçemizde bulunan gazilerimiz ve şehit aileleride törene katıldılar. Tören sonrası Belediyenin önünde oluşturulan alanda Gazi ve şehitailerine ikramda bulunuldu.


Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri