Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » YENİ ÇÖP TOPLAMA VE TAŞIMA ARACIMIZ GELDİ

 

Belediye Başkanımızın girişimleri neticesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe olarak alınan yeni Çöp Toplama ve taşıma aracı ilçemize geldi.
11 şubat Saalı günü Ankara da düzenlenen teslim töreniyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ilçemize verilen çöp toplama ve taşıma aracının evrakları Belediye Başkanımız tarafından teslim alındı. Bir gün sonra izmirden Belediyemiz personeli tarafından teslim alınarak ilçemize getirildi.
Belediye binası önüne çekilen yeni araç ilçe halkı tarafından menuniyetle karşılanarak incelendi ve hayrılı olsun dileklerinde bulunuldu. Merkez Muhtarı Muammer Çolak Aracın yanında Belediye başkanımıza ilçemize kazandırdığı araç için teşekkür etti. diğer ilçe halkıyla birlikte hatıra resmi çektirdiler.
Yeni çöp toplama ve taşıma aracımızın ileçemize verilmesinde katkılarından dolayı Belediye Başkanımıza, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza, Hükümetimize teşekkür ediyor İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.
 

Ağlı nın yaşam standartlarını yükselten Sayın Belediye Başkanımız Muharrem Dinç yine bir ilke imza atarak yine gönülleri fethetti fakat aday gösterilmemesiyle Ağlı kaybetti.
  : sebahattin yıldız2/14/2014 7:20:20 PM
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri