Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » ZİRAAT BANKASI AĞLI ŞUBESİ HAZIR

 

İlçemizde açılmak üzere olan Ağlı Ziraat Bankası Şubesi inşat çalışmaları tamamlandı.
Mart ayının 18 de açılışının yapılması planlanan Ziraat Bankası Ağlı şubesi inşatı tamamlanarak açılaşa hazır hale getirildi. Mütahhit firma tarafından hazırlanan bannkada her malzeme birinci sınıf olarak kullanıldı. Belediyemiz hizmet binasının altında Belediyemize ait üç ayrı bölmeden oluşan alanda gerçekleşen bankada iç donanımda tamamlandı mevcut şekliyle gelen memurlar hemen hazır olan masalarının başında koltuklarına oturup hizmete başlayacak duruma geldi.
Belediye Başkanımız kış mevsimi olmasına ve şartların zorluğuna rağmen bir ay gibi kısa bir sürede çalışmaları tamalayan mütahhit firma sahibi Zeki Beye teşekkür ett. Firma sahibi Zeki Beyde katkılarından ve desteğinden dolayı Başkanımıza Teşekkür ederek Ağlı'yı ve Ağlılıları çok sevdiğini belirterek İlçemizden ayrıldı. Zeki Beyin Başkanımızı ziyareti sırasında orada bulunan Belediye Başkanımızın Oğlu Ömer Dinç'te bankanın ilçemize hayırlı olmasını diledi.
 


Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri