Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » ZİRAAT BANKASI AÇILDI

 

İlçe halkının en büyük beklentisi olan Ziraat Bankası Ağlı Şubesi mütevazi bir törenle hizmete başladı.
Belediye Binamızın altında oldukça modern bir şekilde hazırlanan mekanda 18 Mart salı günü hizmete açılan Ziraat Bankasının Müdürü Yücel Sağlık Araç Ziraat Bankası Müdür yardımcılığından ilçemize Müdür olarak atandı. Aslen Kastamonu İhsangazili olan müdürümüze ve ekibine başarılar diliyoruz.
Bankanın açılışında resmi bir açılış töreni olmamasına rağmen ilçe halkı oldukça yoğun katılım gerçekleştirdi. bankanın önü Müdür Beyin odası gönderilen çiçekler ve çelenlerle gül bahçesine döndü. Belediye Başkanımız yaptığı kısa konuşmada İlçemizin en önemli kurumlarından biri olan Ziraat Bankası uzun yıllardır özlemle beklenen bir kurumdu gelmesi için herkes uğraştı. Ama bizim dönemimizde kısmet oldu bu bir hükümet politikasıdır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bankamızın Müdürü ve personeline ilçemize hoş geldiniz diyerek hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Bu konuşmanın ardından hep birlikte açılış gerçekleşti Müdür Bey ve Banka personeli tarafından ziyaretçilere pasta ve çeşitli içecekler ikram edildi.
Ağlı Belediyesi olarak Ziraat Bankasının İlçemize ve halkımıza hayırlı olması dileklerimizle çalışanlarına başarılar diliyoruz.

HAYIRLI UĞULLU OLSUN İNŞALLAH,
  : Satı UMMAZ24.03.2014 14:46:34
 
 

Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri