Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » İstanbul Feshane Günleri

          İstanbul Feshanede Düzenlenen Kastamonu Günlerinde Belediyemiz ve kaymakamlığımız birlikte açtığımız Standımıza Yogun ilgi oldu.


         Kas-Der Kastamonulular Dayanışma Derneğinin düzenlediği 7. Feshane Kastamonu günleri kapsamında Kastamonu kültürü İstanbul' a taşındı. Belediyeler iç kısımda açtıkları standlarda hemşerilerini ve misafirleri karşılarken, ilimizin her ilçesinden getirilen yöresel ürünler hemşerilerimiz ve istanbullular tarafından yoğun ilgi gördü. Belediyemiz standı dört gün boyunca hizmet verdi. Kastamonu Valimiz başta olmak üzere çok sayıda Milletvekili ve Belediye Başkanı standımızı ziyaret ederek elma ekşimizi tattılar. Hepsi de bu doğal ve yöresel içeçegimizi çok beğendiklerini söylediler. Feshanenin bahçesinde kurulan gıda bölümünde yöremizin etli ekmeği, banduma, düğün böreği, mantı, tirit ve kuyu kebabı stantları gün boyu hizmet verdi.
 Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri