Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN ' nın Ziyareti

     Ağlı ilçesi yöneticilerinin 26 Aralık 2014 tarihinde Ağlı Kaymakamı Adnan ŞEN, Ağlı Belediye Başkanı Şahin ÇOLAK, İl Genel Meclis üyeleri Mehmet Sait YULU ve Öncay ERSOY Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN' ı makamında ziyaret etmiş, Ağlı’da meslek yüksekokulu açılması hususunda görüşülmüş ve fiziki alt yapının yerinde görülmesi için Rektör ve senato üyeleri Ağlı’ya davet edilmişti. Bu çerçevede Kastamonu Üniversitesi’nin Ocak ayı senato toplantısı 09.01.2015 tarihinde Ağlı’ da yapıldı. Senato üyeleri ve Ağlı heyeti, meslek yüksekokulu için düşünülen eski yatılı ilköğretim bölge okulu (YİBO) binalarında incelemelerde bulundu. İncelemelerde bina ve Ağlı’daki öğrencilere verilecek sosyal imkanlar hakkında bilgiler verildi. Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın, Ağlı Kaymakamı Adnan Şen’e ve Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak’a ziyarette bulundu. Ziyarette karşılıklı hediyeler takdim edildi.
Ağlı yöneticilerinin yemek ikramından sonra belediye meclis toplantı salonunda Kastamonu Üniversitesi Ocak ayı senato toplantısı yapıldı.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri