Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN ' a Ziyaret

Ağlı Belediye Başkanı, Ağlı dernekleri temsilcileri ve Ağlı heyeti 27 Şubat 2015 tarihinde Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Ağlı’ya yapılması planlanan yüksekokulla ilgili olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ağlı heyeti Ağlı’nın gelişmesi ve kalkınması için eğitime öncelik verilmesi gerektiğini ve bunun da yüksekokulla olacağını belirterek Ağlı’ya yapılması planlanan yüksekokulla ilgili her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

Ziyarette Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak, Ağlı İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Sait Yulu ve Öncay Ersoy, Kabacı ve Selmanlı Köyleri Dernek Başkanı Murat Saraç, Ağlı Dernek Başkanı Mehmet Mamur, Fırıncık ve Akdivan Köyleri Dernek Başkanı Ali Ergin, Akçekese Köyü Dernek Başkanı Zeki Çevik, İstanbul Kadayıfçılar Yufkacılar Odası Başkanı ve Adalar-Tunuslar-Müsellimler Köyleri Dernek Başkanı Ayhan Ünal hazır bulundu.

Ağlı ilçesi yöneticilerinin ilk olarak 26 Aralık 2014 tarihinde Rektörümüzü makamında ziyaretleri esnasında Ağlı’da meslek yüksekokulu açılması hususunda görüşülmüş ve fiziki alt yapının yerinde görülmesi için Rektörümüz ve senato üyeleri Ağlı ’ya davet edilmişti. Bu kapsamda Üniversitemizin Ocak ayı senato toplantısı Ağlı’da yapılmıştı. Senato üyeleri ve Ağlı heyeti, meslek yüksekokulu için düşünülen eski yatılı ilköğretim bölge okulu (YİBO) binalarında incelemelerde bulunmuş ve incelemelerde bina ve Ağlı’daki öğrencilere verilecek sosyal imkânlar hakkında bilgiler verilmişti.

Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdim edilmesiyle son buldu.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri