Ana Sayfa
Belediye Başkanı
Belediye Meclisi
Faaliyet Raporu
Ağlı Tanıtım
Canlı Yayın 1
Canlı Yayın 2
Etkinlikler
Haber Arşivi
Bilgi Edinme
İletişim
Köylerimiz
Mahallelerimiz
Muhtarlarımız
Önemli Telefonlar
Vefat Edenler
Yeni Evlenenler
Fotoğraflarla Ağlı
Video Galeri
Basında Ağlı
Forum
Ziyaretçi Defteri
Link Panosu
Firma Rehberi


Kullanıcı Adı:   
Şifre:  
Beni Hatırla      
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum

 » K.S.K MERKEZİ EYÜPTE AÇILDI

Kabacı ve Selmanlı Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği K.S.K Dernek Merkezini Hemşerilerimizin yoğun olarak yaşadığı ilçemize çalışan yolcu otobüslerinin de merkezi olan Eyüp Defterdar da açtı. Nişancı Mahallesi Çömlekçiler sokaktaki merkezin açılış kurdelesini Belediye Başkanımız Muharrem Dinç kesti.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Dernek Başkanı Faik Kahveci Katılanlara teşekkür etti. Bu güzel mekânda köyümüz ve köylülerimiz için hayırlı hizmetler yapacağız dedi. Sunuculuğunu Murat Saraç’ın yaptığı programda Selmanlı Muhtarı Cevat Bal Kabacı Muhtarı Mehmet Turan ve Küre İl Genel Meclis üyesi Kemal Bakır da birer konuşma yaptılar. Programda konuşan Belediye Başkanımız Muharrem Dinç mekânın çok güzel hazırlandığını belirterek Dernek Başkanı Kahveci ve ekibin tebrik etti.

Başkan Dinç, hemşeri derneklerinin ülkemize memleketimize büyük faydaları oluyor sizde bu doğrultuda çok güzel hizmetler yapıyorsunuz bu güzelliklere lokomotif oluyorsunuz diyerek Başkan Kahveci, Murat Saraç ve Salim tümler’in K.S.K Derneğine lokomotif olduklarını belirtti. Belediye Başkanımız hayırlı olsun dilekleriyle açılış kurdelesini Küre İl Genel Meclis üyesiyle birlikte keserek Dernek Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış programını Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman YÖRÜR. İl Genel Meclis Üyesi Muharrem Topçu Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürü Kemal SIĞMAZ, Ağlı Dernek Başkanı Kemal ETİŞKEN Köy Dernek Başkanları ve üyeleri, çok sayıda hemşerimiz katıldı. Katılanlara K.S.K Derneği yönetimi tarafından çeşitli ikramlar yapıldı. Ağlı Belediyesi olarak K.S.K dernek merkezinin hayırlı olması dileğiyle başarılar diliyoruz.Adınız Soyadınız :
Yorumunuz :


Ana Sayfa   |   Haber Arşivi   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim


© 2010 Ağlı Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır                                                   tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri